Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csavarta el a fejem?

Figyelt kérdés

Egy évvel ezelőtt kerültem az új munkahelyemre. Már az állásinterjú során kiderült, hogy nagyon szimpatikus vagyok a leendő főnökömnek. Mivel a megpályázott pozícióra jóval magasabb végzettségem volt, nem vett fel. Ne sokkal később jelentkezett, hogy neki tudnék segíteni az irodai munkában részmunkaidőben, mellette tudom csinálni a délutáni mellékállásom. Elfogadtam...és örültem. Férjnél vagyok, amit ő később tudott meg, de láttam, hogy nagyon rosszul esik neki.Sokszor megkérdezte, h milyen a kapcsolatom, sok embertől utánam érdeklődött, a fizetésem mellett mindig meglepett dolgokkal. (nem akartam elfogadni, de végül sértő lett volna) Az én házasságom nem mködik jól, és mivel egymás mellett dolgozunk, ezt látta rajtam. Soha nem nyomult rám, de burkoltan több szásszor szerelmet vallott. Egyre közelebb éreztem magamhoz... olyan dolgokban segített nekem és adott tanácsot, amikben senki másra nem számíthattam. A legféltettebb titkaimat is tudja, és mindig bíztat, hogy váljak, mert szerinte hamar találnék olyan pasit (magára gondol) aki tiszta szívből szeretne. A lényeg, hogy nagyon elcsavarta a fejem, de soha nem mutattam ki...de érezheti, hogy fontos nekem. Egy hónapja éreztem, hogy kezdek beleszeretni, és lépni akartam, új munkahelyre, külföldre...hogy elfelejtsem...nem engedett el... adott több munkát és több fizetést... azt mondta, hogy nem engedhet el... maradtam...most viszont nagyon csalódtam, mert feltűnhetett valaki az életében, mert be sem jár dolgozni, max annyi ideig, míg reggel lát 1-2 percig, és eltűnik. Tegnap azt mondta, hogy felfordult az élete (nem mondta, hogy egy nő miatt, de tudom...)

Jól esett, hogy fontos vagyok neki, hogy számíthattam rá, de ez most pocsék érzés... Kaptam volna kint egy nagyon jó munkát, jó fizetéséért, és én miatta maradtam. Mert éreztem, és tudtam, hogy szeret és félt, hogy elveszít. Talán én nem voltam elég nyitott, de érezhette, hogy mit érzek. Miért tette ezt velem????


2010. okt. 7. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Visszanyalt a fagyi. Szerinted meddig várjon rád? Persze hogy megunja az ember egy idő után, és hiába szeret, nem fog egy biztos dolgot a bizonytalanért elutasítani. Neked kellett volna egy kicsit éreztetni vele, hogy kezdesz többet érezni.
2010. okt. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Be Positive! Legalább tanultál megint valamit! Ha nem gondolkozz kicsit.
2010. okt. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
16 év korkülönbség, van 2 gyermeke és házas. Nem boldog, azt mondta, hogy bennem mindent megtalált. Én is férjnél vagyok, és nem tudok egyik percről a másikra mindent lezárni. Ha tényleg szeretne, türelmesebb lett volna...
2010. okt. 7. 22:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Teljesen igazat adok,egy hazzasagot akarmilyen nem lehet feldobni,es jol tetted h nem leptel,tehat nem szoltal neki,foleg h gyereke van es hazas.Szerintem latta h veled nem mukodnek az ilyen dolgok,es egyszeruen mar erdekled.
2010. okt. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!