Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondanátok, hogy miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanátok, hogy miért nem tudom elfelejteni? Töröm a fejem, de nem megy!

Figyelt kérdés

igazából nem értem, miért nem megy, hiszen annyira egyszerű lenne.

vagyok ugye én itt x évesen, és ott az a lány, y évesen.

rólam azt tudni kell, hogy nem nagyon vagyok ügyes a csajozásban, mégis, általában túl tudom tenni magam a lányokon, bár kell pár hónap.

na de most itt ez a kis "y", és nem megy, pedig tényleg, annyira egyszerű lenne.

úgy igazából sosem jöttünk össze, én mégis azt érzem, valami nagyon erős kapocs volt közöttünk (ez azért így nem igaz, történtek dolgok, de nem jártunk).

a mocsok dolog ebben az egészben viszont az, hogy nem megy a felejtés...

volt azóta pár barátnőm, olyan is volt, hogy egyáltalán nem "botolhattam" bele a csajba (nem volt net, külföldi meló).

sőt, még olyan is volt, hogy kórházban voltam.

próbáltam erőszakkal elnyomni őt, vagy ha épp az emlékeim felé jártak, akkor gyorsan elterelni, volt, mikor hagytam, de nem ment.

néha vele álmodtam (hehh, néha, hetente egyszer szoktam), és emiatt már alapból nehéz elfelejtenem.

igazából nem kellene szeretnem, nagyon nem. minden aljasságot megtett, amit egy nő megtehet egy férfival.

kibeszélés, kigúnyolás, megalázás, megveretés, lejáratás, rendőrség, bíróság, átverés, más férfival jön össze, többször is, hol jóval idősebbel nálam, hol igencsak fiatalabbal.

végülis miatta lőttek az egyetemnek, egy-két melónak, jó barátságnak, meg egyáltalán egy rakat pénznek és időnek.

a lényeg, én még nem gabalyodtam bele így egy lányba, mindig el tudtam felejteni őket könnyedén.

pszichológusnál is voltam. szóval, a lényeg a lényeg, meglenne minden ahhoz, hogy utáljam, hogy elfelejtsem, hogy még gondolni is undorral gondoljak.

de hát itt a bibi: ez nem megy. és már őszintén semmi ötletem van, miért van ez, és miért nem ér végre véget...

volt már valaki így? meddig várjak még? 5-10 évig? vagy mindig ez lesz?

már élni is felesleges így, mert előbb-utóbb mindig kilyukadok ennél a lánynál.


2010. dec. 25. 00:20
 1/5 anonim ***** válasza:
matekspecenvagy?
2010. dec. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy félsz az új dolgoktól és vágysz egy biztos pontra és mivel nem találtál új szerelmet mindig nála jukadsz ki. Az hogy nem keresel vagy nem tudsz valaki mást felszedni csak te tudod. Az is lehet hogy a sikrtelenséged miatt kell egy bünbak.

Nem gondolod hogy az akivel nem jöttél össze felelős azért hogy egyetemet, munkát... elbasz'ál.

2010. dec. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"úgy igazából sosem jöttünk össze,"


Túl sok időd van álmodozni, csak vágyodsz utána és minden féle dolgot beleképzelsz. Ne haragudj de ha már a bíroságra ment miattad valamit neked is csinálnod kellet.

Könnyű öt okolni a bajaidérthisz a vallóságban nem látod az ő reakcióit. Ha éled az életed új élmények élnek és őt elfelejted, ha egész nap ülsz és álodozol ne csodálkoz.

2010. dec. 25. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de pont erről beszéltem. annyi mindent csináltam már. és mégis - még mindig nem felejtettem el.
2010. dec. 25. 08:08
 5/5 anonim ***** válasza:

Elfelejteni nem is fogod. Lépj túl rajta, képzeld el ezt jó vagy rossz emléknek és járd a magad útját. Lépj be társaságokba, beszélgess emberekkel, ismerkedj foglalkozz magaddal családoddal. Rá meg ne gondolj sehogyan se főleg ne érzelmekkel.

Remélem segítettem ezzel :)

2010. dec. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!