Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy győzzem meg a barátomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy győzzem meg a barátomat h ne vasalja a haját?

Figyelt kérdés
a haja eredetileg göndör, kissé kócos hatású,és sokkal jobban áll neki így mint kivasalva és beállítva...
2011. ápr. 30. 13:50
1 2
 11/20 napietus ***** válasza:
mondd meg neki, hogy ez idiótaság, Te meg nem csíped az idiótákat. csak hat rá...
2011. ápr. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
54%
mindenki azt tesz a hajával amit akar.
2011. ápr. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
54%

én is vasalom naponta 1szer, mégsem vagyok b*zi. egyszerűen utálom amikor elkezd göndörödni (de szerencsére amúgy is egyenesszálú hajam van). igaz, kivasalva nekem jobban áll (több női visszajelzés alapján...).

aki meg azt hiszi h a hajvasalás b*zis annak üzenem h a tüsihaj és a zselé már kiment a divatból.

2011. ápr. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

16:55

igazad van, most jön a vasalt hajú, később rózsaszínű ruhákat viselő, végül teljesen elbu*zult cicafiú stílus, amitől a gyomra felfordul az embernek... am meg a zselézett haj bőven megállja a helyét manapság is, a sok búza mellet meg főleg.

2011. ápr. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátom nem vasalja a haját és nem is zselézi be,és igaza is van. : D Egyébként mindenki maga tudja,hogy mi áll jól neki,ha ő így érzi jól magát,hogy vasalja,mert annyira göndörödik a haja,akkor meg szerintem nem baj.Ha neked igy tetszik,akkor mond meg,de felesleges ezen vitázni,mert még tényleg összevesztek.De őszintén megmondom,jobban szeretem a természetességet...Nagyon sok pasinak ha zselézi a haját,olyan mintha tiszta zsír lenne,és undorítóan néz ki,vagy egy olyan pasi aki csőgatyát hord ráadásul egy pasin szerintem ez furán néz ki....Lehet adni a külsőre sima tisztálkodással,meg esztétikusan kinézve is.Szerintem ez férfiasabb : ) De ne nem ítélek el senkit,ettől még lehet jó ember : )
2011. ápr. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha alszik nyírd le kopaszra
2011. ápr. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Alapból nem kellett volna összejönni vele. -.- Ha nem is b*zi, a hajlam már benne van.
2011. ápr. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
54%
igen.ez egyértelmü, mivel a melegek a meleg hajvasalora gerjednek. ez igy van. az ész itt is kiüt...
2011. ápr. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:)

nem a haja volt a döntő tényező h összejövök-e vele vagy sem:D

szerencsére rózsaszín pólója nincs..attól én is a falra mászok,lány létemre se hordok olyat.:D

majd igyekszem a hajáról meggyőzni:)

2011. máj. 1. 16:08
 20/20 anonim ***** válasza:
ha meg elég férfias megjelenésű, akkor ettől lehet cuki lesz. :D
2011. máj. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!