Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tesz ilyet egy férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tesz ilyet egy férfi?

Figyelt kérdés
Abban a pillanatban, mikor megláttam, 18O fokot fordult a világ. Mintha egy mese elevenedett volna meg, egyszer csak ott volt az a férfi, akit elképzeltem magamnak. Pár hétig találkozgattunk, aztán kidobott. De előtte minden olyan csodálatosnak tűnt, körülrajongott, először még meg is ijedtem, és nem mertem kimutatni teljes mértékben, hogy mennyire odavagyok érte. Az volt a bibi,hogy neki van valakije, de ezzel nem törődtem, mert körbe voltam ugrálva. Az én koromban (24) nem kéne már ilyen hülyének lennem. Elérte, hogy beleszeressek, és aztán a semmi. Most nem tudok enni, nem tudok aludni, tanulni, dolgozni, semmit.
2011. ápr. 30. 11:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Azért csak eszel?
2011. ápr. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pedig nem érdemli meg a rajongásodat. Próbálj meg reális lenni. Nem egy becsületes pasi. Felejtsd el.
2011. ápr. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát sajnos úgy néz ki, hogy ő is élvezte, hogy két nő ugrál körülötte, aztán persze a biztosabbat, a megszokottat, a jól beváltat választotta. Talán megijedt, hogy lebukik, vagy csak egyszerűen nem akart titkolózni hosszú távon. Nekem is volt ilyen nem régiben, még néha most is eléggé hiányzik, de azért már sokkal jobb, mint az első hetekben volt. :) Foglald le magad valamivel, nézz filmeket, menj a barátnőiddel, csapjatok egy görbe estét, olvass valami jó könyvet vagy ha megteheted, menj el vásárolni, attól mindig jobb kedve lesz egy nőnek. :)
2011. ápr. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A kérdésben azt írja a csaj, hogy őt ugrálta körül. Szerintem ezzel a régi módszert alkalmazta: Beeteted és vége. Csak simán megszívatott.

Bocs

2011. ápr. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jobb lenne, ha ezen minél előbb túllépnél. És tanulj a hibádból, máskor ne légy ennyire naív.
2011. ápr. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ha nem írnád oda, hogy 24, azt hinném, hogy 13 vagy, aki meglátta az aktuális popsztárt, akibe azonnal egy életre belezúgott.
2011. ápr. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem, valóban nem becsületes. De végig úgy éreztem, hogy csak azért van a barátnőjével, hogy ne legyen egyedül. Gondoltam, ha velem jó lesz neki, akkor majd szakít vele.


Az előző hetekben nem csináltam mást, csak barátnőztem, ittam, buliztam. Semmi mást, és eddig még hiába. Annyira utálom már saját magam, hogy ilyen szerencsétlen, szánalmas lúzer vagyok. Minden este elhatározom, hogy másnap véget vetek neki, aztán reggel minden ugyanolyan.


Beetett, lehet. S mivel remekül csinálta, ezért rohadt nehéz most túllépni rajta.

2011. ápr. 30. 12:11
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja, és ne kezdj olyannal, aki még nem zárta le VÉGLEGESEN a korábbi kapcsolatát. Ez alapján viszont te is zárd le sürgősen, mert addig veled se fognak kezdeni...
2011. ápr. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A srác egy spíler le a kalappal előtte,te meg egy áldozat vagy,nem tudsz mit tenni,ha szerető vagy,akkor az a dolgodd,hogy megadd azt amit nem kap meg a nőjétől,hez nemmegy akkor bukta,ez lett veled is :D
2011. ápr. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!