Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok, miket tesztek azért,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, miket tesztek azért, h a szerelmetek érezze, fontos számotokra és szükségetek van rá?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 30. 09:38
 1/8 anonim ***** válasza:

figyelek rá,segítem mindenben,sokat beszélek vele kettönkről,közös célokat tűzünk ki......

24/ff

2011. ápr. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmit.

33F

2011. máj. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát én örülnék ha a "semmi" helyett olyat ovastam volna, hogy figyelek rá, mert a csajok mindig elkotyogják, hogy mire vágynak. Legyen az kicsi vagy nagyobb dolog.

Szerinetm ha ezt akarod vele éreztetni, akkor figyelmesnek kell lenned vele. És ezt kifejezheted szóban, írásban, tettben.

2011. máj. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
És visszafele? Mit tudtok adni egy pasinak?
2011. máj. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
Egyébként most őszintén szexen kívül mi szükségünk lenne a nőkre mi az amit nem tudunk önállóan megoldani?
2011. máj. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
88%
Mekkora egy állat vagy!
2011. máj. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%
13:23 igencsak rátapintott a lényegre.
2011. máj. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

13:23!

Őszintén? Fogalmam nincs. Talán a kedvességet, figyelmet, szeretetet, odaadást, gondoskodást. Szerintem erre igazán a pasik tudnának válaszolni, hogy mi az amit kapnak a nőktől. Gondolom ez kölcsönös. Egyébként csak örülni tudok, ha önálló egyéniségek vagytok és nem tőlünk várjátok, hogy megfőzzük a vacsorát és kimossuk, kivasaljuk a ruháitokat stb. Elvégre nektek is van kezetek, lábatok, és ahogy mi nők megtudtuk tanulni ezeket, úgy ti is. És ezt jó tudni. Amiben különbözőek lehetünk, az a lelki világ és annak megmutatása.

De mégsem, hiszen ez az azonos nemű pároknál is működik.

Igazad van, semmi mást nem tudunk adni, csak szexet. De azt minőségit:)

2011. máj. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!