Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szokott a párod hazudni? Hogyan viseled?

Figyelt kérdés
A párom előszeretettel hazudozik,de mindenkinek.De amúgy ő elvárja h. neki ne hazudjanak.Olyankban szokott h. ha nem megy dolgozni akkor azt mondja bent h. beteg, vagy pl. nekem is szokott.Tegnap pl. azt h. volt dolgozni,de közben lehet h. elindult de korán haza is jött.Fogalmam sincs mit tegyek,mert ő gyerek kora óta ilyen és az tuti h. szeret de ha vmi olyat csinál aminek esetleg nem örülnék akkor hazudik,de van amikor meg tudja mondani h. nem megy dolgozni és itthon marad,akkor most ezt nem értem.Tudja jól h. mindennél jobban utálom ha hazudnak.
2011. ápr. 30. 08:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Vannak ezek az úgymond kényszeres hazudozók, nem érzik jól magukat, ha nem tehetik. Az én barátnőm is ilyen, nem lehet vele meglenni mert lassan azt sem hiszem el amit kérdez. Szerintem mondd meg neki h javuljon meg, és e hazudjon neked, vagy szakíts vele, így nem lehet hosszútávú kapcsolatba menni, hiszen nem lehet tudni hogy mikor mondd igazat, általában ilyenek orvosi kezelésre szorulnak.
2011. ápr. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az a baj, h. nekem a legtöbb férfi hazudott és ezért senkiben se tudok hinni.Tudom h. ő szeret és végre megkapom azokat amiket kerestem egy férfiben és én is szeretem,de ez nagyon fáj, h. hazudozik.Az a baj, ha ő nem lenne akkor én már nem lennék képes új kapcsolatra mert belefáradtam a keresgélésbe.Ő az első akit úgy tudok szeretni és ő is szeret h. családot alapítana velem.
2011. ápr. 30. 09:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon ritkán szokott szerencsére a barátom, de azt rosszul viselem, mert nagyon nem bírom a hazugságot. Sztem is érdemes lenne elbeszélgetnetek, hogyha egyből nem is tud, de azért szép lassan szokjon le erről, mert a kapcsolatotok is rámehet. Ha pedig az van, amit az 1. válaszoló írt, hogy kényszeres hazudozó, akkor meg jobb, ha felkerestek egy jó szakembert, mert valószínűleg ti ezt nem tudjátok megoldani. Azt elhiszem, hogy nem könnyű rávenni, hogy menjen el, de értesd meg vele, hogy mindkettőtök érdeke, hogy ne hazudozzon össze-vissza.
2011. ápr. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem a barátnőmről derült kis egy nagyon érdekes dolog. Két éve ismertük meg egymást és azt mondta, hogy laktózérzékeny, és, hogy nagyon beteg lesz tőle. Mindig úgy kellett ennünk, hogy laktózmentes legyen, különböző drága laktózmentes édességeket vásároltam neki, hogy kedveskedjek... És pár napja elmentek egy barátnőjével és volt egy számlájuk két tejturmixról egy gyorsétteremből. Tudom, hogy csak ketten voltak, de ha megmutatnám neki a számlát soha nem ismerné be... Mit lehet ilyen valakivel kezdeni?
2011. júl. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!