Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor csókoljam meg?

Figyelt kérdés
2 és félhete összejöttem egy lánnyal és meg akarom csókolni csak nem tudom , hogy csináljam ( a kezdeményezésre gondolok ). Bocsi a helyesírási hibákért.
2011. ápr. 29. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Miközben ölelitek egymást először kezdj el játszani az orrával (a sajátod orrodat használva) és ha pozitívan veszi, vagy látszik hogy tetszik neki, akkor megpróbálhatod.
2011. ápr. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Összejöttetek több, mint 2 hete de még nem volt csók? Nálam onnantól van "összejövés" miután elcsattan az első csók.


De igen, egyetértek az előttem szólóval, beszélgessetek, öleld át, esetleg kezdd el gyengéden puszilgatni és haladj a szája felé. Aztán ha a szájához értél, először egy hosszú szájrapuszi, és utána mehet a csók. hajrá:)


18/F

2011. ápr. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nade ne harapd le őket ! :) Legyen az ő dolguk, hogy mikortól számolják az összejövést :D Amúgymeg amikor úgyérzed, pl ha épp elválsz tőle, vagy találkoztok akkor szerintem :D
2011. ápr. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Drukoljatok
2011. ápr. 30. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!