Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Trófea vadászok" meg szelídít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Trófea vadászok" meg szelídítésére, van-e technika?

Figyelt kérdés

múlt szombaton összeismerkedtem egy sráccal.

neki feltűnt a csoportból(amelyikkel voltam) h problémám van. fél hívott, de a hangján egyáltalán nem hallattszódott a komolyság.

majd skypen randit kért, de abban a pillanatban megtorpant, mihelyt az orrára kötöttem hogy minek is tituláltam!

sms-ne küldte hogy jó-e a mai nap?! mivel nemvolt pénzem máshonnan írtam, h tegyen ő ajánlatot...

erre mi jött ki? " 2-3között megfelel?"

bár mikor a látszólagos figyelmét adta nekem ennél sokkal lelkesebb volt, sőt az alkalmat kereste...


tudtok technikát amivel az ilyen kevés aggyal rendelkező egyéneket meg lehet fogni?

vagy ki próbálkozott sikerrel már??


köszi mindenkinek!


2011. ápr. 29. 06:21
 1/6 A kérdező kommentje:
egyébként félrehívott... ő 20 éves, no én meg majdnem 18
2011. ápr. 29. 06:22
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát ha ilyen kevés agyú fiút akarsz megfogni, akkor neked sem lehet sok :D

Egyébként meg lehet fogni az ilyet is. Csak nem kell olyan könnyen adnod magad. Ne mindig érj rá, ne engedd, hogy egyből letapizzon, mondd, hogy majd később.

Mindig legyen valami olyan a tarsolyodban, amit nem kaphat meg egyből. Legyél számára titok, legyél rejtélyes, de legyél ragaszkodó. Hagyd hogy ő keressen többet, de mindig tégy úgy, mintha örülnél neki.

Dicsérd sokat, de ne túl sokat. Néha csipkelődj vele, nehogy elbízza magát.

Van rá módszer, csak nagyon nehéz megfogni az ilyet. de úgy látom, te is trófeavadász vagy, mert olyat akarsz megfogni, aki szintén az. Hát gondold végig, te minek örülnél, minek nem, téged hogyan lehetne megfogni.

Sok sikert!

2011. ápr. 29. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kismillió ilyen kérdést volt már! ha vársz 10-20 évet akkor nyert ügyed lehet.
2011. ápr. 29. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Határozatlan hímnemű egyed... Trófea vadász??? - kétlem
2011. ápr. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

igazság szerűleg, engem ez a srác vonz, nem a külselye, hanem maga a kisugárzása, azért nem vonnék magam után ennyi fáradozást, ha pusztán dicsekvésként keríteném terítékre.


az viszont meglehet, hogy nagyon rágörcsölök...

2011. máj. 1. 21:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Soha az életben nem fog megváltozni. Csak addig fogod érdekelni, amíg le nem fektet, aztán lelép. De persze te úgyis azt fogod hinni, hogy majd érted biztosan megváltozik. NEM FOG! És tényleg volt már millió ilyen kérdés.
2011. máj. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!