Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ő is szeret engem annyira? Tényleg az a jó technika, hogy nem akaszkodok rá?

Figyelt kérdés

Eléggé önbizalom hiányos vagyok, most van egy fiú, akibe nagyon beleestem, de tényleg nagyon, nem gondolkodok éppen olyan hidegfejűen, ahogy én szoktam.

Szóval mikor vele vagyok, akkor mondja is, meg mutatja is, hogy szeret, de kicsit olyan titokzatos ő, és nem vagyok biztos benne, hogy nemcsak e egy numera vagyok.

Mikor nincs velem, akkor nagyon rosszul érzem magam, fizikálisan is néha...

Szóval elég nehéz nem hívogatni, meg nem találkozni, viszont azt se szeretném, ha úgy jönne le, mintha teljesen félvállról vennék, mert lehet hogy tényleg szeret ő annyira, csak az én kicsi önbizalmam miatt érzem úgy, hogy esetleg nem.

Nah, jó bonyolult lett, de azért remélem értitek. :S


2010. aug. 9. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, hány éves vagy?

Én 25 vagyok, és új kapcsolatom van. Sajnos az elmúlt 3 év elég sok keserűséget hozott nekem, így én is beleesek ezekbe a hibákba, hogy bombázom sms-ekkel és hívásokkal. Próbálj meg kicsit lazább lenni, tudom, mondani könnyű, de hidd el, megéri! Foglald le magad, és menni fog! A legfontosabb pedig a bizalom! Ha szeret (márpedig írtad, hogy ki is mutatja), akkor nem lesz baj, de az ellenőrizgetésekkel, rátelepedéssel tönkre lehet tenni a legtökéletesebb kapcsolatot is! Hagyjatok egymásnak szabadságot, hiszen nagyon fontos, hogy a barátságot is ápolni kell, nem szabad elhanyagolni a szerelem miatt!

Sok sikert neked!


Egy "sorstárs" :)

25L

2010. aug. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, igen igazad van.

22 vagyok, igazából ő a második kapcsolatom, ill. remélem, hogy az lesz, én eddig azt hittem, hogy a szerelmet mint olyat csak kitalálták, hogy legyen mivel etetni a népet, de nem...

Amúgy elfoglalom én magam, csak nagyon nehéz másra koncentrálni. Iszonyatosan nehéz. :/

2010. aug. 9. 10:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, nehéz, de hidd el, megéri küzdeni! Még én is "tanulok"!

Első voltam :)

2010. aug. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne akaszkodj rá, mert akkor kiderülhet, hogy ő keres-e magától, és nem csak kihasznál-e.
2010. aug. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utsó! Igazad van...
2010. aug. 9. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!