Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek ezzel az érzéssel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek ezzel az érzéssel? Hogyan kezeljem azt a hiányérzetet amit most érzek?

Figyelt kérdés

Történetem 2009ben kezdődött..

1.5éve voltam együtt akkor a párommal..összekaptunk..seveled sem nélküled kapcsolat lett.Azon a nyáron egy haveromáltal megismertem egy pasit.Nem volt közömbös, mert nagyon sokat flörtölt velem..mások szeme láttára udvarolt..sosem voltunk egy pár..párszor elmentünk bulizni egy társaságban, egyszer felhozta hogy találkozhatnánk..találkoztunk, majdnem szétszedtük egymást...semmi más csak a szenvedély kötött össze minket..párszor voltunk együtt csak, száomra igaz többet jelentett sokkal, de a párommal kibékültem, majd babánk lett..aki azóta 1 éves.Az a pasi még mindig megdobogtatja a szivemet ha látom, főleg hogy beszélt egy barátnőmmel akinek elmondta hogy nagyon tetszek neki igy szülés után is..és hogy már megbánta, hogy csak ennyi volt köztünk!h látjuk egymást messziről, a tekintetünk találkozik, mosolygunk és intünk..ennyi..közben a szivem majd kiesik, a lábam pedig beleremeg abba az érzésbe..a tekintete...régen is ezzel vett le a lábamról, persze már sohasem lesz köztünk semmi, csak néha látjuk egymást a városban..mégis nagyon rossz ilyenkor, nemtudom hová rekesszem ezt az érzést..Szeretjük egymást a párommal..nem csalnám meg soha!Csak valaki mondja meg hogyan kezeljem azt, amikor meglátom és nem megy ki a fejemből!Volt valakivel ilyen, vagy hasonló?


2011. ápr. 28. 22:46
1 2
 11/15 Darcy01 ***** válasza:

A pasi iránt éreztél valaha szerelmet?

Gondolj arra, hogy ki nélkül nem tudnád elképzelni az életedet (minden tekintetben)...

Talán ez segít egy kicsit. Ne hagyd, hogy a szenvedély elvakítson, az előbb-utóbb úgyis elmúlna.

2011. ápr. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Párom a fontosabb, ezt az agyam megérti, csak más nem:S hiába próbálok én másra gondolni...olvastam egy idézett aminek a lényege az volt hogy azt aki tetszik, vagy akit szeretünk felruházunk bizonyos tulajdonságokkal..ami nem is létezik..szerintem ezzel van a gond..de sztem ezen semmi nemsegit...esetleg az idő, és az ha nemlátom..csak ez nem mindig oldható meg!:(
2011. ápr. 29. 12:28
 13/15 anonim ***** válasza:
A párodat szereted vagy csak fontos?Mert az utolsó kommentedből az jön hogy a ha a szabad lennél,menél a másik után aki iránt érzel...
2011. ápr. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
persze,h., érdekesebb a másik...aztán mikor megismeri a rossz tulajdonságait akkor meg..ő is ugyanúgy megkopik a szemünkben mint akárki..
2011. ápr. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok :)

Közben majdnem eltelt egy év.. A srácnak, akiről szó van áprilisban születik a kisfia :) kb. akkor amikor az én babucim 2 éves lesz :) Azóta már elmúltak ezek a kósza gondolatok és esküvőt is tervezgetünk a párommal, illetve még egy babát szeretnénk :) Azért emeltem ki a kérdést, hogy hátha van itt valaki, aki válaszolt annó.. Amúgy azóta találkoztunk párszor, mármint integettünk, de sosem beszéltünk.. Ő is boldog és én is boldog vagyok.. Ja a lényeg, ha mi összejöttünk volna kb. sztem elég lett volna 1hónap és rájöttem volna arra, hogy ő nem mint társ kell nekem. Mikor elolvastam amiket írtam :D kissé meglepődtem, akkoriban tényleg nagyon odavoltam érte.. de a mostani eszemmel..tényleg csak a képzeletemmel ruháztam fel. Visszagondolva esküszöm vicces, de akkor, tényleg azt hittem elcsesztem az életem.

2012. márc. 22. 23:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!