Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon tetszett egy lány és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszett egy lány és én nem mentem oda, mit kezdjek ezzel az érzéssel?

Figyelt kérdés

Az osztályban van egy lány és egyszerűen nagyon tetszik, és neki is tetszettem ha lehet így mondani.

Egyszer szemeztünk is, de nem mentem oda hozzá. :((

Néha órán nagyon megnéz, viszont van bennem egy érzés ami visszatart.

Kicsit különcnek öltöztetnek a szüleim (érts, bőr félünneplő cipő hétköznapokra, sima fekete farmer, tök átlagos pulcsi), és ráadásul még szemüveges is vagyok.

Nem egyszer érzem azt, hogy ez miatt különcnek meg gyengének tartanak, és ez a másik félre is kihatna. ://



16F


2011. máj. 1. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Tanulj belőle, és ne kövesd el újból!!
2011. máj. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rendben... harcolj, meghalhatsz. Fuss el... élhetsz. Legalábbis még egy ideig. De sok év múlva az ágyadban fekve, nem akarnád elcserélni azt a pillanatot az odáig eltelt összes napra, hogy elmondhasd "Igen, megcsináltam!"? Csináld meg, erős vagy!
2011. máj. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

egyetértek előző. kérdező te pedig nézd meg ezt a rövid videót:


http://www.youtube.com/watch?v=ZgC1ADzolIM

2011. máj. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2011. máj. 2. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!