Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a legjobb barátomba zúgott bele eddig minden lány, aki nekem tetszett?

Figyelt kérdés

Már két éve legjobb barátok, osztálytársak vagyunk. Ő a szociálisabb típus.


Eddig az osztályból tetszettek lányok, de hiába próbálkoztam, mindig elutasítottak. Azért egy nagy baráti kör maradtunk, viszont most megtudtam hogy a két lány akiknél eddig kezdeményeztem, mindketten közeledtek felé.

Az egyik megpróbálta megcsókolni osztálykiránduláson, a másik pedig sírva kérlelte hogy szakítson a barátnőjével érte (mert egyébként van barátnője).

Próbál segíteni, amit értékelek is, csak ez valahogy sosem úgy sül el, ahogy szeretnénk. Most egy olyan lányt mutatott be nekem, aki Szilveszterkor megpróbálta megcsókolni, de ő nem hagyta (akkor is megvolt a barátnője már). Azt mondja ismerkedjek vele. Erre hajlanék is, de sokkal szívesebben, ha tudnám hogy nem szerette (vagy szereti most is) őt.


16/F


2011. júl. 12. 13:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Próbálj olyan lányokkal ismerkedni akik nem ismerik a haverodat. Tehát keress más társaságot, ne hanyagold el őt mert csak a barátod, de így nem jó.

Csak keress máshol lányt, majd később pedig ráérsz bemutatni őt a barátodnak.

2011. júl. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!