Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek ezzel az érzéssel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek ezzel az érzéssel? Hogyan kezeljem azt a hiányérzetet amit most érzek?

Figyelt kérdés

Történetem 2009ben kezdődött..

1.5éve voltam együtt akkor a párommal..összekaptunk..seveled sem nélküled kapcsolat lett.Azon a nyáron egy haveromáltal megismertem egy pasit.Nem volt közömbös, mert nagyon sokat flörtölt velem..mások szeme láttára udvarolt..sosem voltunk egy pár..párszor elmentünk bulizni egy társaságban, egyszer felhozta hogy találkozhatnánk..találkoztunk, majdnem szétszedtük egymást...semmi más csak a szenvedély kötött össze minket..párszor voltunk együtt csak, száomra igaz többet jelentett sokkal, de a párommal kibékültem, majd babánk lett..aki azóta 1 éves.Az a pasi még mindig megdobogtatja a szivemet ha látom, főleg hogy beszélt egy barátnőmmel akinek elmondta hogy nagyon tetszek neki igy szülés után is..és hogy már megbánta, hogy csak ennyi volt köztünk!h látjuk egymást messziről, a tekintetünk találkozik, mosolygunk és intünk..ennyi..közben a szivem majd kiesik, a lábam pedig beleremeg abba az érzésbe..a tekintete...régen is ezzel vett le a lábamról, persze már sohasem lesz köztünk semmi, csak néha látjuk egymást a városban..mégis nagyon rossz ilyenkor, nemtudom hová rekesszem ezt az érzést..Szeretjük egymást a párommal..nem csalnám meg soha!Csak valaki mondja meg hogyan kezeljem azt, amikor meglátom és nem megy ki a fejemből!Volt valakivel ilyen, vagy hasonló?


2011. ápr. 28. 22:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=8d3kq-AT_CA


Hallgasd meg ezt a szamot, meg dobj le egy par felest....mindjart mas szinben latod majd a vilagot:-DDDD

2011. ápr. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, néha az agyadat is kell használni! Nagy szerelemnek nagy koppanás a vége.
2011. ápr. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Szeretjük egymást a párommal.Magadot csapod be,különben nem éreznél igy más íránt,de ha nem ő majd jön más aki ezt váltja kibelőled,nem kellett volna megmelegíteni a buggyantkáposztát,most szabad lennél,és mehetnél.PFFF.
2011. ápr. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ne a lábad között izzó ágyékod vezessen,mert nagyon elszúrhatod az életedet!Tapasztalat...
2011. ápr. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

én is ismerem ezt..

ugyanebbe a szituba voltam..aztán vagyok..

volt egy srác akibe belezúgtam,mikor lett volna köztünk valami terhes lettem..a babám már 21 hónapos,de ha látom a srácot ugyanígy görcs a gyomromba,és nem megy ki a fejemből..majdnem 3 év telt el.és mégse tudom elfelejteni pedig nagyon azt szeretném..nem megy..majd az élet alakítja magát..

örültem,hogy olvastam

2011. ápr. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
66%
hagytátok lányok hogy a szerelem elsétáljon az orrotok előtt....kár érte.
2011. ápr. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%
Ezt nem értem én se évekig ültök a kakában se veled se nélüked kapcsolatokban nyüglődtök,mert hát a semmi helyett ez is jó lesz,szültők is bele egy két kilépési akadályt,és utána más pasik után sóvárogtok...Ki érti ezt?
2011. ápr. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
a mostaniból hozd ki a maximumot, és ne ezen agyalj. Jah' és az eszed hasznád, ne a nuniddal gondolkodj.
2011. ápr. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

23:21 Nem gondoltam hogy más is van ilyen szituban mint én...Örülök hogy irtál!:)

Köszönöm minenkinek a válaszokat, sajnos ez nem ilyen egyszerű, hogy ne gondoljak rá...utolsó:nem kilépés gátló a fiam..és nem évekig voltunk haragban a párommal..kb3hónap leforgása alatt történt...mivel nem voltunk egy pár, igy más a helyzet, ha akkor összejövünk, lehe nem itt ülnék...de lehet hogy mégis...a fiam és a párom a minden számomra...csak, mégis vannak érzéseim és be is vallom őket!azért mert anya vagyok, nem fásultam meg..hjajj..bár lenne erre valami megoldás!

2011. ápr. 28. 23:44
 10/15 A kérdező kommentje:

Közben jött egy válasz, tehát utolsó elötinek irtam..

Utolsó:köszönöm a válaszod, de nem azzal gondolkodom..nem is az hiányzik...csak a tekintete minden egyes alálkozásnál megőrit...

2011. ápr. 28. 23:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!