Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak azért a barátommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak azért a barátommal, mert nem tud sokat nyújtani nekem?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben nagyon elgondolkoztam a kapcsolatunkon... 8 hónapja vagyunk együtt és hát nagyon nagy a szerelem. Úgy érzem, az ő részéről rettenetesen nagy... Bár én is nagyon szeretem. Néha olyanokat mond, amit alig tudok elhinni, pl. azt hogy nélkülem nem érne semmit az élete stb... Szóval az a helyzet, hogy én egy jól szituált lány vagyok és pár év múlva egyetemista leszek. A barátom pedig szakmunkás... Nem tudom, hogy ez mit jelentene a jövőnkre nézve. Szerintetek így nem illünk egymáshoz? 17/L
2011. ápr. 28. 11:28
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
felsőfokú nyelvizsgám van gyere hozzzám ! 16/f
2011. máj. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Sokan el vannak tévedve kicsit. Ha a srác azért szakmunkás mert szert teszem azt fával barkácsolni és jó eséllyel kiváló asztalos, hangszerkészítő vagy tetőács...stb (ez csak egy példa) lesz belőle akkor nem gond az iskolázottság. DE!

Ha a srác azért szakmunkás mert az égadta világon nem érdekli semmi és csak ül a seggén és várja, hogy majd 10év múlva is 17éves lesz. Akkor érthető.


Ha túl ambiciózus vagy ő pedig egyáltalán nem az akkor ez derékba törheti a kapcsolatot. Ez nem azt jelenti, hogy rossz emberek vagytok, csak más értékrendetek van ami szépen lassan egyre jobban előtérbe fog kerülni, ahogy önállósodtok. Ha ez nem összehangolható ennek a kapcsolatnak nem lesz jövője (de ez 17évesen még nem akkora baj :) inkább élvezzétek az együtt töltött időt)

2011. máj. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Igen, szakíts vele, hagyd, hogy egy olyan lányt találjon, akinek ő megfelel.
2011. máj. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Persze, hogy szakíts vele, hiszen a középkorban élünk, ahol a társadalmi osztályok szerinti tagolódás nagyon fontos!!
2011. máj. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem kellene problémát jelentenie a végzettségnek, egy párkapcsolat nem ezen múlik... Van, aki nagyon okos, mégsincs egy szakmája sem, mert lusta volt iskolába járni. De ha téged zavar, akkor érdemes rajta elrágódni, hogy te erről hogyan vélekedsz, és azután dönteni.
2011. máj. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!