Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak azért a barátommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak azért a barátommal, mert nem tud sokat nyújtani nekem?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben nagyon elgondolkoztam a kapcsolatunkon... 8 hónapja vagyunk együtt és hát nagyon nagy a szerelem. Úgy érzem, az ő részéről rettenetesen nagy... Bár én is nagyon szeretem. Néha olyanokat mond, amit alig tudok elhinni, pl. azt hogy nélkülem nem érne semmit az élete stb... Szóval az a helyzet, hogy én egy jól szituált lány vagyok és pár év múlva egyetemista leszek. A barátom pedig szakmunkás... Nem tudom, hogy ez mit jelentene a jövőnkre nézve. Szerintetek így nem illünk egymáshoz? 17/L
2011. ápr. 28. 11:28
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
45%
Így van,te nem illesz hozzá.Neked egy jól szituált,diplomás,tapasztalt,érett férfi kell,aki majd megmondja,hogyan élj.Ámen
2011. ápr. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
43%
Tapasztaltam, 6 és 3 éves kapcsolatban, hogy az iskolázottsági különbségek nagyon is kijöttek a kapcsolatban, sokat veszekedtünk, mert az értékrendünk nem egyezett. Persze ez a neveltetéstől is függ. Ma már olyat keresek aki hasonló iskolázottságú, neveltetésű, értékrendű mint én, mert engem bizony zavart. 24L
2011. ápr. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Én pedig 6 éve boldog házasságban élek /előtte 3 év együttjárás/ az autószerelő férjemmel.


27éves jogásznő.

2011. ápr. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
11%

Ha máris felmerült benned, akkor tedd meg. Később úgyis magától fog menni az egész, de még csak 17 vagy.

A barátod is adhatna magára.

2011. ápr. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

11.35-ös fura egy életed lehet. Jó tanácsokat adsz egy 17 éves lánynak.

11.38-as gratulálok. Mi is így élünk, a kedvesem orvos én egy szakmunkás iskolát végeztem. Szerintem az nem jelent semmit , hogy ki milyen iskolát végzett. Csak legyen EMBER.

2011. ápr. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Igen fura életem van, sajnos az élet összehozott egy nagyon magának való emberrel és egy nagyon agresszívvel. De mindezeken már túl vagyok, azért is írtam hogy szerintem nagyon is függ a neveltetéstől is és a hasonló értékrendtől. Nem zárom ki, hogy lehet különböző iskolázottsággal tökéletes kapcsolat, de én ezt tapasztaltam, bár lehet az ember volt alapból rossz.
2011. ápr. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
11:35-ös vagyok.Sajnálom,nem érződött ezek szerint az irónia a hozzászólásomban.Igazából nem is baj,a srác érdekeit tartottam szem előtt,jobban járna,ha még most elhagyná a lány.Később jobban fájna neki.
2011. ápr. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Most látom,hogy ketten voltunk 11:35.Bocsi
2011. ápr. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

szerintem ez attól függ NEKTEK van-e belőle konfliktusotok

ha nincs, akkor nincs értelme ezt túltárgyalni

ha ebből folyamatos nézeteltéréseitek vannak, akkor el lehet rajta gondolkodni

2011. ápr. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy ki mennyire művelt, intelligens nem függ az iskolai végzettségétől, esetleg tájékoztató jellegben, viszont művelődhet mindenki kedvére sok könyv van mindenféle témában, én pl. sok önfejlesztő könyvet olvastam, olvasok, azt kell, hogy mondjam egy fejlett személyiség vagyok, nem jut eszembe megítélni valakit pusztán a végzettsége alapján.

Aranyszabály: először ismerj meg egy embert, aztán alkoss róla véleményt, nem szabad előítéletesnek lenni, sem általánosítani semmi alapján sem.

21f

2011. ápr. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!