Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyanok válaszát várom, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyanok válaszát várom, akik megbocsátottak hűtlenséget! Hogy ment?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi, hogy nektek mennyi időbe tellett megbocsátani, és mennyi időbe tellett, mire el tudtátok felejteni és a legapróbb jelből már nem a legrosszabbra következtettetek? Tudom, hogy nincs tankönyvi definíció a megbocsátás idejére, de a barátom sokszor panaszkodik, hogy már eltelt több mint fél év, és ideje lenne bíznom benne. De én sajnos nem érzem elégnek a fél évet... Olyanok válaszát is várom, akiknek megbocsátottak, hogy hogyan élték meg! Kort és nemet is írjatok légyszi:) Az olyan hozzászólásoktól, hogy hülye vagy mert megbocsátottál, megérdemled hisztis pi..a, nem kérek, köszi.
2011. ápr. 28. 00:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
én egyszer szakitottam a párommal egy másik fiú miatt.de a párom annyira szeretett, hogy mig mással jártam addig is kisérgetett haza meg puszilgatot (de ck arcra). 1hónap után szakitottam a csávóval, és kibékültünk a párommal.ennek már 3éve. még mindig néha felhozódik a téma és olyankor szomorú lesz.de emgbizik mosmár bennem, és nagyon szeret.tudja h nem cslanám meg.
2011. ápr. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Egyszer mindent ki kell próbálni, ami az esély adását illeti. Az viszont egyáltalán nem jó jel hogy sürget a csávó hogy már ideje lenne megbíznod benne... Nyílván szeretne már visszatérni a régi dolgokhoz.
2011. ápr. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2011. máj. 1. 13:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!