Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki lehet nőni a hűtlenséget?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki lehet nőni a hűtlenséget?

Figyelt kérdés

A barátom nemrég mesélte el nekem, hogy többször is megcsalta az egyik exbarátnőjét, méghozzá elég szemét módon. De azt mondta, hogy ez csak egy korszaka volt, már kinőtt belőle, többször nem tenné. Viszont anyukám meg azt mondja, hogy aki egyszer megtette, máskor is képes rá. Én nagyon szeretem Őt, szeretnék bízni benne, de félek, mert nagyon hosszú távra tervezek vele, nem szeretnék csalódni. Kinek van igaza?

22/L


2009. szept. 17. 09:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is így gondolom, ahogyan te.

Az én barátom is csinált régen ilyesmit, igaz, ő a komolytalan "járunk?-Jah"-alapon felszedett barátnőivel. Azt állítja, hogy megkomolyodott, de én inkább résen vagyok, kutyából nem lesz szalonna!

Egyébként biztos létezik, hogy akit tényleg szeret, azt nem csalja meg, de ez a kisebbik hányada a pasiknak, mármint azoknak, akik valamikor megcsalták a párjukat.

22/L

2009. szept. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom is ilyen volt,amióta együtt vagyunk azt mondta neki már nem kellene más csak én :)Hidd el ha igazán szeret nem fog megcsalni,persze azért légy óvatos ;)
2009. szept. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés, nem tartom elképzelhetetlennek hogy megváltozzon, ha szeret. Ha mondjuk alapul veszem azt hogy volt olyan barátnőm akivel mindennap találkoztam, huszonéves korban és könyörögni kellett hogy kéthetente legyen már valami, megérdemelte volna hogy megcsaljam, igaz mégsem tettem meg, de nem mindenki olyan türelmes mint én. Attól is függ, ha a volt barátnője normálisan foglalkozott vele, megadott neki legalább nagyjából mindent akkor elég gáz hogy megcsalta, de ha nem titok hány éves a barátod? Mert a korral is komolyodik az ember.
2009. szept. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
10,07 Ja és még hozzátenném hogy ha ezt nem mondja el, lehet soha nem tudtad volna meg. Elég komoly dolog hogy ilyen őszintén még a múltjáról is mesél.
2009. szept. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
sztem igen. lásd én :) és sztem nem is inkább kinővi, hanem ahogy leírták: akit szeret, azt nem csajla meg
2009. szept. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

26 éves. Azt a lányt, akit csalt, a kapcsolatuk első évében tette, amikor még jó volt minden. 3 évig jártak. Azt mondta később már őt se csalta meg. Meg a következő három barátnőjét se.

Nem szeretnék folyton ezen agyalni, hogy megcsal-e, meg ellenőrizgetni. :( Úgy döntöttem inkább nem foglalkozom vele.

Köszi a válaszokat!

2009. szept. 17. 10:41
 7/8 anonim válasza:

én 25 éves lány vagyok.egész eddig mindig hűtlen voltam minden kapcsolatomban.és nem egyszer, hanem többször és rendszeresen.Másfél éve azonban megváltoztak a dolgok.találtam egy nagyszerű embert, és eszembe nem jutna másra nézni.tudod hogy érte ezt el nálam?hogy nincsenek korlátok, oda megyek, azzal akivel akarok, ahova akarok.nincs telefon ellenőrizgetés, egyáltalán fel sem merül a dolog.tehát igy hogy szabad, már nem is olyan jó móka.de komolyra véve,ha állandóan arra gondolsz, hogy megcsal biztos meg is fog.mert a gondolataink rezgések, és hasonló rezgésű dolgokat vonzanak be.szóval csak pozitivan.Nekem különben sokat segített egy könyv. a címe: A titok.

Olvasd el.ez mindent segít megérteni

2009. szept. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem lehetséges... van egy időszak, amikor még komolytalanok a kapcsolatok és igazi szerelem sem nagyon van bennük...aztán egyszer jön valaki, aki megtöri a jeget, akibe igazán beleszeretsz és onnantól kezdve elfelejted azt is, hogy te valaha megcsaltál valakit...saját tapasztalatból beszélek: vőlegényemmel úgy jöttem össze több mint két éve, hogy barátnője volt és velem csalta...magyarul csak a szeretője voltam, kb egy hónapig...majd akkor rájött, hogy belémszeretett, szakított a másik lánnyal és összejött velem....azóta is együtt vagyunk és biztos vagyok benne, hogy sosem csalt meg...magamból indulok ki...én érzem,h nem lennék képes rá, mert szeretem, sztem ezzel ő is így van
2009. szept. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!