Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyanok válaszát várom, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyanok válaszát várom, akik megbocsátottak hűtlenséget! Hogy ment?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi, hogy nektek mennyi időbe tellett megbocsátani, és mennyi időbe tellett, mire el tudtátok felejteni és a legapróbb jelből már nem a legrosszabbra következtettetek? Tudom, hogy nincs tankönyvi definíció a megbocsátás idejére, de a barátom sokszor panaszkodik, hogy már eltelt több mint fél év, és ideje lenne bíznom benne. De én sajnos nem érzem elégnek a fél évet... Olyanok válaszát is várom, akiknek megbocsátottak, hogy hogyan élték meg! Kort és nemet is írjatok légyszi:) Az olyan hozzászólásoktól, hogy hülye vagy mert megbocsátottál, megérdemled hisztis pi..a, nem kérek, köszi.
2011. ápr. 28. 00:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Nekem sose ment. Ha valaki eljátssza a bizalmamat, abban többé nem tudok bízni. Szerintem az idő irreleváns, mindig megvan az esély a "visszaesésre".
2011. ápr. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Panda Péter ***** válasza:
szerencsére még nem volt ilyenben részem (vagy teljes egészében a hátam mögött történt), de ha kiderülne én szinte biztos, hogy nem tudnám túltenni magam rajta. azt hiszem úgy fair, hogy ha én is vissza tudom tartani magam, akkor ezt a páromtól is elvárhatom.
2011. ápr. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat:) de elsősorban olyanok válaszát várom, akik konkrétan átestek a szitun! :)
2011. ápr. 28. 00:42
 4/13 anonim válasza:
A bizalmat eljátszani a legkönnyebb de talán sok szetettel odafigyeléssel meg lehet menteni egy kapcsolatot de ha valaki nem képes megbocsájtani őszintén az inkább lépjen tovább.Az én véleményem az hogy egyszer mindenki hibázat, de nem szabad mindig a múlton agyalni mert különben nem tudsz tovább lépni
2011. ápr. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Engem megcsaltak...megismerkedésünket követő héten...nagyon kikészültem, szakítottam vele gondoltam, ha már az ismerkedés fázisába megcsal mi lesz később, de visszakönyörögte megát folytattuk, és én kifordultam önmagamból soha nem voltam féltékeny típus, rettenetesen az lettem minden kis apró jelre ugrottam, hisztiztem ha csak ránézett egy csajra elviselhetetlen lettem, mert nálam a legalapabb dolog egy kapcsolatba a bizalom és azt gondoltam egyszer visszanyerheti és próbálkozott is bebizonyítani hogy szeret, hogy nem kell neki más, de rá kellett jönnöm hogy, ha egyszer elvesztem valaki felé a bizalmam az soha nem szerezheti vissza! 1,5 évig voltunk együtt és ennyi idó alatt nem tudtam újra megbízni benne...sőt, volt olyan időszak hogy állandóan kedvetlen voltam azt éreztem leszívja az energiámiat hogy állandóan azzal foglalkozok mikor csal meg mikor lát meg valakit...

Nem tudom mit tanácsoljak, de ha én ujrakezdhetném ott hagyom az elős hét után és megkímélem magam nagyon sok szenvedéstől!

De persze mindenki máshogy reagál, érez lehet neked sikerül egyszer újra megbízni benne!

2011. ápr. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Engem megcsaltak, 3 év után. Megbocsájtottam, mert nagyon tepert. De aztán megint megtörtént... pontosan azért, mert akárhogy is igyekeztem elfedni, tudta, hogy úgyis megbocsájtok. Én hülye másodjára is megtettem, pedig akkor már nagyon sérült volt a lelkem. És mit ad isten, harmadjára is megtörtént. Nos ekkor már elváltunk egymástól. mai napig bánom hogy mekkora egy idióta gyökér voltam, hogy hagytam mindezt megtörténni. De hát a szeretet is nagy úr... :/
2011. ápr. 28. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

1x megbocsátottam, a volt barátnőmnek, de csak egy éjszaka erejéig!


Még 1x lefeküdtünk, jó volt, aztán másnap pápá!!

2011. ápr. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Ywerd ***** válasza:
Sehogy..eltűnt a bizalom,megtette másodszor és harmadszor is(utána elváltunk).Hagyd ott,szerintem ,csak magadat teszed padlóra.Nekem 5 évvel ezelőtt sikerült kijönnöm egy ilyen kapcsolatból,majd beledöglöttem...Úgyhogy szép napot :D
2011. ápr. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Még a kapcsolat elején történt,hogy megcsalt a párom,elég sokáig nem bíztam benne,de elfelejtődött.Ennek már 10éve,és most van egy hét hónapos kislányunk.34F
2011. ápr. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Engem 3 év után csalt meg a párom! Szakítottunk,majd fél év után jelentkezett,h rájött h hülye volt és h ha megbocsájtanék neki akkor bebizonyítaná h érdemes a bizalmamra. Adtam neki egy esélyt...mire el kezdtem volna újra bízni benne,ő ismét kifelé kacsingat. Szerény véleményem szerint,aki egyszer képes volt megcsalni az újra meg fogja tenni csak idő kérdése h mikor!
2011. ápr. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!