Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan bolondíthatnám magamba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bolondíthatnám magamba?

Figyelt kérdés

16 éves (L) vagyok. van egy srác, akivel sokat dumálunk, van amikor egész délután :D gondolokitt olyanra h több mint 5 órát :D

van egy kis távolság közöttünk, de az nem lenne baj.


elég perverz (amit szeretek, mert énis azvagyok), illetve nagyon rendes - ez többmindenben megnyilvánul.


szeretném ha belémszeretne. hogy érhetném ezt el? nyaggatás nélkül? illetve anélkül h zaklassam (xD)


2011. ápr. 27. 20:56
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Neked nem hiányzik már egy barátnő?


HA egy csaj ezt mondaná, én egyből vinném az oltárhoz. Áááá, baz.meg, ne hergeljétek a fantáziám xD

2011. ápr. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
28éves voltam,és buszsofőr.Volt egy 16éves csajszi,hát őneki nem kellett tanács hogyan bolondítson magába...
2011. ápr. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
sztem probalj meg ugy viselkedni, hogy kicsit selytelmesebben... ezt nem tudom másképp mondani. de ebben az a jó, hogyha jól csinálod akkor ha olyan fajta akkor talán jobban elkezd majd érdeklődni irantad :) . én ezt ajánlom. aztán valakinél bejön valakinél nem. de sok sikert bármit is csinálsz :)
2011. máj. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
hány éves a srác?
2011. máj. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

ugyanannyi :D

szal őis 16

2011. máj. 1. 11:44
 16/23 anonim ***** válasza:
akkor nem én vagyok xd
2011. máj. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
-_-"
2011. máj. 1. 13:24
 18/23 anonim ***** válasza:
De én még lehetek :D
2011. máj. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
á nem
2011. máj. 1. 19:27
 20/23 ameoland ***** válasza:

Amikor ezt olvastam, ledöbbentem, hogy teljesen ugyanez a felállás van nálam is, csak annyi különbséggel, hogy én fiú vagyok, és mi a napokba mondtuk el egymásnak. De minden más abszolút egyezik :D

meg is kérdeztem barátnőm, hogy nem e ő írta..:D:D

tanács is kéne..mivel nem ismerem kettőtök személyiségét, így nehéz mit mondani, de szerintem is, ha ennyit beszéltek egymással, ott kell lennie valaminek. az apró jeleket hagyd,nem gondolatolvasó az a szegény gyerek. mondd neki, hogy klassz srác,bírod a dumáját, a személyiségét. mit szólna a továbbiakba, ha nem csak mint barátok folytatnátok ezt?

remélem, ez azért csak ad valami löketet:)

2011. máj. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!