Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan bolondíthatnám magamba őt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bolondíthatnám magamba őt?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel jóban vagyok, valaha barátok is voltunk, de ez megszakadt egy hónapra körülbelül. Most újra 'ismerkedünk' egymással. Az elmúlt egy évben történt köztünk sok minden, nem egyszerű a kapcsolatunk... Én tiszta szívemből szeretem őt. Egyik barátnőmnek azt mondta, azért nem jár velem, mert neki más tetszik, de valaha én is tetszettem neki. Akkor lehet, hogy lenne esélyem, nem? Vagy próbáljak meg csak a barátja lenni?... Nem tudom, bírnám-e... Segítsetek! Előre is köszönöm. 17/L
2010. júl. 30. 03:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Mit segítsünk? Ha f.asz kell akkor írj privit:D, egyébként próbálkozz aztán hátha...
2010. júl. 30. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Az előzőt szívből szeretem
2010. júl. 30. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
De hogy próbálkozzak?! Nem akarok ráakaszkodni... Trükkök kellenének, amiktől tényleg ráébredne, hogy én több vagyok neki, mint barát. (Mert ez valahol benne is van, különben nem viselkedne így velem szerintem...:D)
2010. júl. 30. 06:24
 4/19 anonim ***** válasza:
ha annyira régóta ismered, akkor azt is tudod, hogy mire bukik, mit szeret, stb. szervezz egy délutánt és hívd el mint barátot olyan helyre, ahova tudod hogy szeret járni. meccsre, vagy moziba, vagy plázába, vagy buliba, ilyesmi. aztán gondolom tudod, mit szeret egy csajban. akkor viselkedj te is úgy. ha szereti, hogy nőiesen öltözködsz stb akkor öltözz úgy. ilyenek. járj a kedvében, legyél kedves de ne nyomulj. ne érezze, hogy erre megy ki a játék. legyél sexi de elérhetetlen. egy idő után majd ő kezdeményez.
2010. júl. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Egy 17-18 éves srácot elég egyszerű magadba bolondítani. Hívd el valahová, aztán ha hazakísér, támadd le :) Smárolj vele érzékien, fogd meg a farkát ruhán keresztül, stb. Tuti rájön hirtelen, h te vagy élete szerelme :D és ez viccen kívül működőképes. Légy rámenős csábító, aki tudatában van a nőiességének! 100% esély a sikerre.
2010. júl. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Csók meg petting is volt már, piásan. (Igen, és még mindig azt meri mondani, hogy barátok vagyunk...) Nem tudom, mit csináljak. Úgy érzem, hogy ő is érez valamit, nem csak azért csinál ilyeneket, mert részeg és kanos... Mert amúgy lelkileg is közel állunk egymáshoz. (Vagyis lehet, hogy csak álltunk, mert egy hónap szünet után kicsit változtak a dolgok..)
2010. júl. 30. 11:16
 7/19 anonim ***** válasza:
Mit szenvedsz? Vagy csak kihasznál és csak egy haver vagy a kihasználás mellett, vagy tényleg többet érez ő is. Mi lenne ha tisztáznátok?
2010. júl. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Jó, majd megpróbálom vele megbeszélni. Csak régen is az volt, hogy hiába mondta, hogy csak barátok vagyunk, aztán a viselkedése mást bizonyított...
2010. júl. 31. 18:51
 9/19 anonim ***** válasza:
11:01 az meg ciki lenne az ő részére ha kicsi lenne neki:D Akkor is szeretnéd kedves kérdező?:D
2010. júl. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Láttam is és fogtam is már, nem kicsi neki. :DDD
2010. júl. 31. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!