Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan bolondíthatnám magamba őt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bolondíthatnám magamba őt?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel jóban vagyok, valaha barátok is voltunk, de ez megszakadt egy hónapra körülbelül. Most újra 'ismerkedünk' egymással. Az elmúlt egy évben történt köztünk sok minden, nem egyszerű a kapcsolatunk... Én tiszta szívemből szeretem őt. Egyik barátnőmnek azt mondta, azért nem jár velem, mert neki más tetszik, de valaha én is tetszettem neki. Akkor lehet, hogy lenne esélyem, nem? Vagy próbáljak meg csak a barátja lenni?... Nem tudom, bírnám-e... Segítsetek! Előre is köszönöm. 17/L
2010. júl. 30. 03:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

akkor jó:D

De a kérdésemre nem válaszoltál:P

2010. júl. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Hogy akkor is szeretném-e, ha kicsi lenne neki? Vagy mi a kérdés? xD
2010. júl. 31. 20:48
 13/19 anonim ***** válasza:
AhanxD:D
2010. júl. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Annyira szeretem, hogy nem számítana az sem. Mert nekem ő kell.


Amúgy szerinted mit csináljak? Jó pár hónapja elmondtam neki a dolgokat, pofára estem.

De ugyanúgy folytatja tovább a kis dolgait... Nem barátság ez...

2010. júl. 31. 20:55
 15/19 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom:/annyira nem vagyok tapasztalt a kapcsolat dolgokban,de megpróbálok segíteni;)

Ha annyira elutasít,vagy tényleg nem akar már semmit,csak barát lenni akkor szerintem ne erőltesd vele a dolgot:/Lehet h épp ezért nem akar majd összejönni veled:/

Ha így teszel,ne fogd fel kudarcként a dolgot.Fiatal vagy te is,használd ki.Szép vagy,ismerkedj:)Sok srác van még a világon.

Tudom,könnyű ezt mondani..tapasztalat..De az sem jó ha erőlteted,az csak rosszabb:/

Remélem tudtam valamit segíteni:)Ha kell még akkor írj privit és megpróbálok többet;):)

F/17:D

2010. júl. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Bilincseld az ágyhoz.... tudod. :):D Az tutira bejönne neki.:D

Kérem a hasznos választ megnyomni:D pusz(K)

2010. júl. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Majd ha megkaptam a tudodmit, akkor esetleg. :P Ment a zöld kezecske. Na pusziii(K):)
2010. júl. 31. 21:38
 18/19 anonim ***** válasza:
Kicsi a világ, másodjára is rádtaláltam:D nem véletlen... remélem minnél hamarabb megkapod, használd egészséggel:D (K)
2010. júl. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Kösziköszi. :D^^ puszii
2010. júl. 31. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!