Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan bolondíthatnám magamba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bolondíthatnám magamba?

Figyelt kérdés

16 éves (L) vagyok. van egy srác, akivel sokat dumálunk, van amikor egész délután :D gondolokitt olyanra h több mint 5 órát :D

van egy kis távolság közöttünk, de az nem lenne baj.


elég perverz (amit szeretek, mert énis azvagyok), illetve nagyon rendes - ez többmindenben megnyilvánul.


szeretném ha belémszeretne. hogy érhetném ezt el? nyaggatás nélkül? illetve anélkül h zaklassam (xD)


2011. ápr. 27. 20:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Megsúgom hogy ha egy fiú tényleg annyit beszél veled akkor simán járna veled...Csak sztem nem meri megkérdezni vagy úgy van vele hogy még egy kicsit húzza amíg biztos nem abban hogy szereted... általában ezt szoktuk csinálni :D szal sztem próbálj meg nem túl feltünően de másképp törődni vele mintha már a barátod lenne és akkor majd megtudod hogy mivan...
2011. ápr. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

zöldkezecske :D


írtam privátba, megköszönném ha válaszolnál :D

2011. ápr. 27. 21:03
 3/23 anonim ***** válasza:
Kápráztasd el a személyiséged varázsával.
2011. ápr. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
azért ennél kicsit több kellene szerintem :D
2011. ápr. 27. 21:04
 5/23 anonim ***** válasza:
Adj neki egyértelmű jeleket. Az halálos, mikor nem látsz semmi visszajelzést. Csak a legbátrabbak merik így meglépni azt, amit kell. :)
2011. ápr. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
de mi számít egyértelmű jelnek??? (lehetne pár pl.?) :$
2011. ápr. 27. 21:32
 7/23 anonim ***** válasza:

Egyértelmű jel? Pl most úgy megölelnélek... vagy olyan jól esne, hogy vki megöleljen! De jó fej vagy! Neked nem hiányzik már egy barátnő?


Soroljam?

2011. ápr. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Ez a "nem hiányzik már egy barátnő" nem tolakodó? xD
2011. ápr. 28. 09:09
 9/23 anonim ***** válasza:
Egy kicsit tolakodó, de ha nem kapcsol másra a srác... Bár akkor már erősen elgondolkoznék azon, hogy van-e annyira férfias, hogy akarjam-e őt magamnak.
2011. ápr. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
ezt nemértem, mikor gondolkoznál el? O.o
2011. ápr. 28. 21:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!