Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az nagyon gáz, ha egy 18 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagyon gáz, ha egy 18 éves fiúval akarok járni 13 évesen?

Figyelt kérdés
Szal van egy tök rendes 18 éves srác, aki nekem bejön, és szerintem ő is csíp engem.
2011. ápr. 27. 16:02
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Az ha jár a 13 éves a 18évessel nem számít pedofíliának. Sőt ha lefekszenek egymással az sem pedofíliának nevezik,de büntetendő.

és különben is ha már ennyire dobálozol a pedofil szó jelentésével,akkor elárulom pedofil valójában nem érdeklődik a fejlett iskoláslányok iránt,kizárólag a SERDÜLETLENEK érdeklik.

Felőlem akárhol utánna nézhetsz

Röhejes egy 18 éves fiút azért pedofiliával vádolni ha egy 13 évessel jár

2011. ápr. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Jó lehet nem pedofilia, mert nem járok 14 év alattiakkal!! Azt tudom, hogy büntetendő, de akkor se helyes 13 évesen ilyen korosztállyal járni és ez az én véleményem nem a tied!! Ettől nem én vagyok az idióta:) Erkölcstelennek tartom és kész:S Tudom neked biztos izgatná a fantáziád, de nekem nem.
2011. ápr. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Meg különben is én tényt linkeltem be és nem hazugságot, valamint kifejtettem a véleményen. De látszik nem bírjátok ki, hogy a másikat ne szóljátok le. Ez mennyire röhejes?:D
2011. ápr. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Az h te erkölcstelennek tartod az a te véleményed,a többi meg a másé.

Végül is a kérdező is véleményt kért(csak nem arról h az gáz e ha lefekszik vele),csak páran(többek közt te) túl láttak a kérdésen

2011. ápr. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

ha nem volt még bnője tuti odalesz érted, de 2-4 évig terjedő börtönre beperelheti bárki a magyar törvények szerint


nekem bőven jó lenne egy 13 éves például

F17

2011. ápr. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!