Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az nagyon gáz, ha egy 18 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagyon gáz, ha egy 18 éves fiúval akarok járni 13 évesen?

Figyelt kérdés
Szal van egy tök rendes 18 éves srác, aki nekem bejön, és szerintem ő is csíp engem.
2011. ápr. 27. 16:02
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
Velem is volt ilyen régebben, de nem sokáig tartott, azért zavart h ő ennyivel nagyobb mint én voltam akkor, de ha szereted, meg minden, ha meg csak tetszik vagy ilyesmi, akk keress másat, akivel biztos h jo lesz
2011. ápr. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Nem gonoszkodni akarok de sok 18 év körüli fiú csak azért választ 13-14 éves lányt mert könnyen rá tudják venni őket bármire és érzelmileg zsarolhatók, persze ez a lánytól is függ h mennyire van önálló akarata és mennyire érett a gondolkodása. Tudod, a klasszikus "ha nem fekszel le velem akkor nem is szeretsz és szakítok veled" eset. Na az ilyen fiúkat kell azonnal otthagyni, mert annak nem te kellesz hanem csak egy szex.
2011. ápr. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

"szerintem nem gáz ha fogjátok egymást szeretni a kor nem számít....

én 16 éves vagyok és 22 éves fiúba vagyok beléesve...hidd el működne a dolog :)"


De igen is számít. Egy 18 és egy 13 éves gondolkodása is teljesen eltérő. Nem beszélve arról, hogy a törvény bünteti a 14 éven alulival létesítendő szexuális kapcsolatot, amiért akár letöltendőt is lehet kapni. Hagyd békén és várjál még a fiúkkal pár évet, nem vagy lemaradva.

Az is elítélendő, ha 16 éves létedre egy 22 évessel jársz, de annak nincs törvényi akadálya, legfeljebb erkölcsi.

2011. ápr. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
29%

Idióta az összes kommentelő.. miért írjátok le, hogy így büntetendő, úgy büntetendő?

Azt írta, hogy bejön neki nem azt, hogy le akar vele feküdni!

Olvassátok el mielőtt leírtok valamit!


32/N

2011. ápr. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Idióta?? Szerintem fordítva:) azzal meg lett válaszolva, hogy gáz! Nem azért van a törvény, hogy megszegjük. Ilyen alapon akkor legalább kirabolhatnának téged és amikor rendőrséghez fordulnál akkor idézném a te szavad "idióta" Ez már pedofilia kategória!
2011. ápr. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Nem fordultam rendőrséghez mikor kiraboltak! Minek? Úgysem tesznek semmit.. A kisebbség úgymond mindig "győz"..
2011. ápr. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

20.03 ez nem pedofília kategória

egy 18 éves fiú nem igen nevezhető felnőtt férfinak,és a 13 éves sem kislány már hanem tinilány.


És tényleg nem írta sehol a kérdező h sexelni is akarna,csak azt kérdezte h gáz e ha jár vele.

2011. ápr. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
És én mondtam, hogy szexelni akarnak? Okoska légyszi másoldbe ahol leírtam! Csak a következményeket írtam le illetve linkeltem be. Meg amúgy ilyen alapon egy 10 éves lány járhatna 30 éves férfival, mivel még szexről nem beszéltünk. Nincs szex akkor miért ne járhatnának nem? Hát a ti lányotok járjon majd így:D Ha lesz nektek:)
2011. ápr. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

nem mondtad,de azt aki le idiózta a kommentelőket h miért azzal jönnek h ezt büntetik,annak irtad h inkább pont fordítva,na mindegy


A 30 éves az már FÉRFI,és a 10 éves az GYEREK

Ez pedofilía.

2011. ápr. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
De a törvényt nem te hozzod és 14 év alatt 18 felettivel pedofiliának számít, ha már pedofiliáról beszéltél. Vagy ha erkölcsről akkor 13 évesen sem erkölcsös 18 évessel járni.
2011. ápr. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!