Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek a múltból előkerült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a múltból előkerült üzenetekkel? Ki hazudik? Szeret a barátom?

Figyelt kérdés

Sziasztok

A barátommal már két éve gyütt vagyunk,ő 22 én 20 éves,sokat veszekszünk ,de szeretjük egymást.Két éve minden hétvégét nálunk tölt,a többi szebad idejében dolgozik.A szüleiimel jól kijön,sokat segít a háziunkákban,pedig nem kérjük..együtt nyaralunk....

Nagyon dúrva dolgokat csináltam és annak ellenére még velem van. pl.:40000ft-os számlát csináltam neki.azt akarta,hogy tudjuk inygyeb beszélgetni,de én haragból smskkel bombáztam.

Soha nem mondta ki,hogy szakítsunk ellenben én már többször,mindig azt mondaj.Hogyha nekem ő nem jó miért vagyok vele?

Az történt nem rég ,hogy atelója a kezembe akadt,találtam benne egy tavaji üzenetet egy lánytól ami válasz sms volt,akkor már m rég együtt voltunk:így szólt:Mi van vele?Köszöni,hogy angyalkának szólította,1 vizsgája van hátra...

dühös lettem,felhívtam ezt a lányt.azt mondta.:A barátommal 6 éve voltak együtt azóta semmi nem is lesz köztük semmi,csak valentínra írt neki egy smst a párom.

Máskor is előfordúlt hogy elolvastam egy részletes számlát és ott is 4smst írtak ennek az illetőnek,akkor is tagadta a barátom szerinte a tesója volt mert barátnők is valami maitt megkereste az ő telójáról.a tesvée is ezt állította(szerintem össze beszéletek)Úgy össze vezstem abarátommal akkor hogy szegényre rájött valami roham(nem súlyos)

Tehát mindent tagat,a szereteire esküszik,hogy kapcsolatunk óta nem írtsemmit 1 lánynak sem, nem csalt meg ,soha nem si tenne ilyet

Én mindig úgy tekintetem rá mint a férfiak példa képe olyan büszke voltam rá mindig...

És azóta amióta ezt történt,sokat gondolkozom,nem bírok enni,rosszúl érzem magam lelkileg.

Megoldásra azt találtam ki ,hogy együtt felhívjuk ezt lányt és barátom rákérdezz miért álított ilyeneket?Tudom ilyet már nem szabadna felnött létemre,de csak így tudnék megnyugodni.De ha nem akarja felhívini nem tudom mitcsinálok,akkor továbbra is gyanakodom

Kérlek írjatok

Kíváncsi vagyok a véleményetekre...

Üdv:Évi


2007. jún. 20. 09:29
 1/3 anonim válasza:
100%

Kedves Evi!

Szerintem az lesz a legjobb ha letisztazod a bartoddal es megnyugszol.Kar lenne "tonkre tenned magad"!Kitartas!

2007. jún. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
22%
Mindenkinek van múltja! kinek ilyen,kinek olyan.Sztem feleslegesen aggódsz!Nálatok a bizalom hogy működik?Vagy ismered ezt a fogalmat?Ilyen dolgokat gyerekek csinálnak,mint amiket leírtál.(Ők nem tudják még hogy minden nek van következménye!) Ha így folytatod a Ti kapcsolatotoknak mi lesz a vége?Szereted? Ha szeretnéd nem bántanád!
2007. szept. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
azóta is együtt vagytok, vagy már azóta 5 fsz is megforgott a puncidban?
2012. okt. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!