Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon összevesztünk, de én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon összevesztünk, de én már üvöltöttem, az anyja meg az én anyám is előkerült! Sokszor érzem hogy szavakkal megaláz! Most elment itthonrol, mondtam neki én szeretném elhagyni, erre ő flegmán hát akkor intézkedj és elment! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szinte minden naposak a veszekedések,és a kiabálások!Megszabja hányszor használhatom a kocsit!Egész hónapban nem vettünk hust mert sporolni kell!Ő szerinte,de én tudom nám allunk rosszul anyagilag!
2009. jan. 29. 20:27
 1/10 A kérdező kommentje:
Úgy érzem,most tudnék elmenni,van is hova!Nagyon el vagyok keseredve!De én nem akarok igy élni egész életembe!!!!
2009. jan. 29. 20:28
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ha nem tudjátok rendezni a dolgokat, akkor hagyd el! nem megoldás ha kikészítek egymást. Ha nem álltok rosszul akkor nem értem, hogy miért köt bele mindenbe, lehet hogy csak téged akar idegesíteni. Nem lehet, hogy megcsal?
2009. jan. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lehet vele normálissan beszélni akkor hagyd el!Mert lehet hogy tisztában van vele hogy a szakítás gondolatát csak ugy mondod de nem teszed meg.Aztán ha látsz változást és még mindketten együtt akartok lenni kezdjétek ujra,tiszta lappal és bizonyos keretek(szabályok)között.Sok szerencsét!
2009. jan. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
De kicsoda? Férjed, szomszéd stb.
2009. jan. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azt azért észre venném,szerintem csak a fogához veri a garast!De nagyon tulzásba esik!!!
2009. jan. 29. 20:30
 6/10 A kérdező kommentje:
4 éve a párom!
2009. jan. 29. 20:31
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

pl. anyámék is így kezdték pár év után, az lett belőle, hogy mind a ketten nyugtatókon élnek, 3 lelkileg instabil gyerek, 21 év után váltak el. Szerintem hosszú távon ezt nem lehet csinálni...

(első válaszoló)

2009. jan. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor merjek uj életet kezdeni?
2009. jan. 29. 20:41
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan párkapcsolat ahol majdnem minden naposak a veszekedések. De ez általában elszokott múlni. Mindig van egy hullám ami ha fönt van akkor minden jó és szép, ha lent akkor vannak a veszekedések. Szerintem.


Én a helyedben most azonnal elmennék otthonról. Mikor hazamegy látja hogy nem leszel otthon és ha szeret, akkor föl fog hívni. Ne vedd fel max ha már ötödjére hív. Érezze hogy küzdenie kell érted és vegye észre hogy megbántottad.

Mindenképpen több napi ruhát vigyél magaddal, ha elmész mert az is előfordulhat hogy nem fog hívni. Ha nem hív pár nap múlva menj vissza és mint aki süket és néma, pakold össze a cuccaidat, ne válaszolj semmit és menj el otthonról. Én ezt csinálnám.


Amúgymeg vannak olyan emberek akik ha idegesek nagyon el tud szállni az agyuk. Vannak akik normálisak tudnak közbe maradni, vannak akik trágárul tudnak olykor beszélni. A párod úgy látom a 2. kategóriába tartozik. Sok szerencsét!

2009. jan. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi sem értük mindenben egyet és olyan is van, hogy kicsit összeveszünk, de arra vigyázunk, hogy ne bántsuk meg egymást. Persze, hogy mindenki veszekszik, de ha már tényleg menthetetlen az egész fel kell ismerni, hogy mikor kell továbblépni. Én tuti ott hagynám és ha utána sírva könyörögne akkor se mennék vissza hozzá. Még lehet másik kapcsolatod, de a nyugalmadat semmiért nem szabad feladni. Meg gondolom gyereket is szeretnél majd, de ilyen kapcsolatba a te helyedben nem vállalnék.
2009. jan. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!