Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt, hogy a szülők megtiltott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt, hogy a szülők megtiltották, hogy együtt legyetek a párotokkal? Mit tettetek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú,akivel szerelmesek vagyunk egymásba,de a szüleim a közelébe sem engednek,tegnap is hajnalban kellett kiosonjak a házból,hogy láthassam.A szülők ellenzik a dolgot korban,a fiú származásában,mindenben. Pedig egyáltalán nem testi kapcsolatról van szó,inkább egy erős lelki kapocsról(szval nincs semmi tipi-tapi-nyili-nyali,max néha elcsattan pár csók).Eszünkbe sem jutna lefeküdni egymással vagy bármi más,főleg mert a vallásunk is tiltja,de ebbe most nem megyek bele,nem akarok vallási vitát.

A kérdésem az volna,hogy veletek történt-e már ilyesmi?Mi lett a vége,megoldódott ez a probléma,vagy végleg elszakított titeket egymástól?

13/L , 16/F


2011. ápr. 26. 12:48
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Amúgy szigorú nevelést kaptam,és vannak erkölcseim is,de tudod ha szerelmes az ember,akkor mindegy,hogy hogyan nevelték. + Én sem eszetlenül rohantam bele a dolgokba,nem 3 nap alatt engedtem közel magamhoz,hosszú ideig küzdött értem. Persze,tiszteletben tartom a véleményedet,csak én is elmondtam az enyémet. Köszönöm a választ. (:
2011. ápr. 26. 14:05
 12/12 napietus ***** válasza:
"ha szerelmes az ember,akkor mindegy,hogy hogyan nevelték" pont az a jó nevelés lényege, hogy tratást adjon és útmutatást MINDEN HELYZETBEN. tehát akkor is, ha szerelmesek vagyunk, akkor is, ha épp kitört a III. világháború, mindig. amúgy nem szép a fiútúl, hogy egy 13 éves GYEREKBE akar kapaszkodni, és rád tukmálja a problémáit. igaz, ő is csak 16 éves, de ennél töb esze lehetne azért. Te meg nem látsz a szerelemtől valószínűleg, ha leírnád, konkrétan miket mondtak róla a szüleid, vagy csak elgondolkoznál, hogy biztos-e, hogy egytől egyig szemenszedett hazugság, lehet, beljebb lennél. az szép dolog, hogy segíteni akarsz, de nem biztos, hogy ez a legjob módja.
2011. ápr. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!