Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt, hogy a szülők megtiltott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt, hogy a szülők megtiltották, hogy együtt legyetek a párotokkal? Mit tettetek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú,akivel szerelmesek vagyunk egymásba,de a szüleim a közelébe sem engednek,tegnap is hajnalban kellett kiosonjak a házból,hogy láthassam.A szülők ellenzik a dolgot korban,a fiú származásában,mindenben. Pedig egyáltalán nem testi kapcsolatról van szó,inkább egy erős lelki kapocsról(szval nincs semmi tipi-tapi-nyili-nyali,max néha elcsattan pár csók).Eszünkbe sem jutna lefeküdni egymással vagy bármi más,főleg mert a vallásunk is tiltja,de ebbe most nem megyek bele,nem akarok vallási vitát.

A kérdésem az volna,hogy veletek történt-e már ilyesmi?Mi lett a vége,megoldódott ez a probléma,vagy végleg elszakított titeket egymástól?

13/L , 16/F


2011. ápr. 26. 12:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Ne haragudj, de a 13 éves lányomat én sem biztos, hogy engedném, hogy fiúkkal mászkáljon. Egyáltalán nem vagyok prűd, de amilyen dolgok vannak mostanában a fiatalok között...az ember esze megáll. Nyilván félteném.
2011. ápr. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nem a kérdésre válaszoltam az igaz, bocs. Szóval nem, ilyesmi még nem fordult elő. (Bár én nem is 13 voltam mikor az első fiúmmal találkozgattam, hanem 17...)
2011. ápr. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Szia igen velem mar volt,pedig akkor mar 18 voltam!!Szornyu erzes volt,szenvedtem!!Nem csak a szulok hanem az egesz csaladom tiltotta!!!Titokban talalkoztunk kb.2evig!!Utanna belattam nincs ertelme tovabb kinlodni!!A csaladomat valasztottam es nem bantam meg!!Igaz sok ido tellet mig elfelejtettem de sikerult!!Most meg mar boldog parkapcsolatban elek akit mindenki szeret!!En nem mondom,h fiatal vagy meg ezen ragodni,mert az erzelmeket es az erzeseket iranyitani sokszor nem lehet!!Amugy 23 eves vagyok!(L)En szoritok neked,h jol donts!!!
2011. ápr. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 asdface ***** válasza:
34%

én a bnőmmel ugyanebben a cipőben vagyok csak ő szakitott is velem emiatt hogy a szülei nem engedik te legalább akarsz lenni a sráccal az én VOLT bnőm else mondta hogy találkoztunk 14-15 120km és egy határ ellenben én úgy érzem hogy letagadott,hogy ne offoljak én azt mondom neked hogy a szülők ugyis rátok fogják hagyni hogyha annyira akarod látják majd hogy nem engedsz nekik,nem úgy mint az én bnőm pedig ő 18 és ugytűnik te bátrabb vagy mint ő volt

sok sikert és működhet kitartás!

2011. ápr. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
igen, de kitartottunk és beletörődtek, bár kellett neki vagy 7 év, sajnos rengeteg idő kell, mire látják, hogy valóban-valóban komoly
2011. ápr. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Persze,de én nem vagyok egy erkölcstelen ... és a pasi sem. Nekünk ez egy nagyon szent dolog,és komolyan vesszük.Meg hát persze,nem függünk teljesen egymástól,éljük a saját életünket is,nem lógunk mindig egymás nyakán,szerintem ez is jó pont. Először én sem akartam kapcsolatot,legalább 2 évig,de megismertem Őt.Először vele sem akartam együtt lenni,mert fiatalnak gondoltam magam,és rossznak tartottam az egészet,de végül is szépen átgondolva,egyáltalán nincs benne semmi rossz,nincs veszíteni valóm. Köszi a gyors választ. (:
2011. ápr. 26. 12:59
 7/12 A kérdező kommentje:
Jajj,az elsőnek szólt,csak közben olyan gyorsan jöttek a válaszok. Köszi mindenkinek! Nem számítottam rá,hogy ennyi normális választ kapok,de örülök ,hogy még léteznek normális emberek. (:
2011. ápr. 26. 13:02
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Bár én nem 13 éves voltam(ilyenkor még bőven babáztam,és eszembe sem jutottak a fiúk) de 16 évesen átéltem,hogy a szülők erősen tiltottak egy sráctól..

Röviden.Én 16 éves fejlett,vidám lány voltam.A srác aki udvarolt 17-18 éves volt.Jóformán csak a nevét tudtam meg azt,hogy egy nevelőintézetben nevelkedett.Ahol laktunk(pesten) ugyanabban a kerületben volt egy intézet ahol ő élt..Nyár lévén állandóan ki jöttek/kiszöktek..Fiatal lányként tetszett hogy egy 18 éves csapja a szelet nekem..De apámnak nagyon az ellenére volt..Többször el tiltott,és nem engedte,hogy találkozunk.Mivel nem közvetlen a lakótelepi fiatalok körébe tartozott,így könnyen megtudott kérni pár srácot,hogy segítsenek neki,hogy ne legyen ez a kapcsolat túl szoros..de minél jobban ellenkezett apám,én annál jobban akartam a sráccal járni..Bár szex soha nem volt köztünk,csak együtt jártunk..Ha apám dolgozott akkor fel is jöhetett hozzánk..Apám többször megindokolta,hogy miért ellenszenves neki a srác.

-dohányzott

- állami intézetes volt,és bár ez nem zavarta,de az igen,hogy az intézetből mindig ellógott,és rendszeresen hazudott a nevelőtisztjeinek..Apám szerint ha már így nem egyenes akkor akár nekem is hazudhatott bármiben

- mindig volt pénze,de sosem dolgozott..Apám szerint ezt csakis lopással oldotta meg.

Végül is apámnak lett igaza.

Nagyon egyszerű hazugsággal bukott le.

Egy nyaralásból korábban érkeztem haza,és véletlenül megláttam egy lánnyal akivel lelkesen smárolt.(nem vettek észre).Kiderült,hogy a lány egy másik lakótelepen lakott.Nagy meglepetésemre a srác úgy csinált mintha rajtam kívül senkije nem lett volna.Belementem a játékba,mert úgy gondoltam,hogy a másik lány sem tud rólam..Így felkerestem,és megkérdeztem,hogy ismeri-e X.Y nevű srácot..A lány nagyon kedves volt,és mondta,hogy igen,és örül,hogy megismerheti a kishúgát..vagyis engem.Kiderült,hogy ennek a lánynak azt hazudta,hogy én a húga vagyok,és az én lakásom címét adta meg hogy ő is ott él..Azt mondta a lány,hogy néha arra sétáltak és mutatta a szobája ablakát is( ami az én szobám volt)

A lánynak elmondtam az igazat,és tudomásul vettem hogy apámnak igaza volt..Felnőttként többet látott vagy érzett mint én fiatal naivként..

De nem ez lett az utolsó nap,hogy újra találkoznom kellett a sráccal.Már rég nem jártunk,az iskola is elkezdődött amikor egy nap csengettek,és apám 2 rendőrt kísért be a szobámba..A rendőrök azért jöttek,mert a srácot elkapták hogy lopott..Kiderítették,hogy már akkor is tolvaj volt amikor együtt jártunk,és a rendőrök kérdezték,hogy a kapcsolatunk ideje alatt kaptam-e bármit a sráctól..Igen kaptam..Oda adtam a rendőröknek(még jó hogy valahol egy dobozban megvoltak,mert rég nem is foglalkoztam a tárgyakkal) kiderült,hogy mind lopott termék volt.Elvitték,és mint bűntárgy rögzítették..

Azóta is hálás vagyok annak,hogy apám tiltott tőle ezerrel,és állandóan figyelmeztetett..Ha nem tette volna nem lettem volna ennyire bizalmatlan vele szemben..

2011. ápr. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 napietus ***** válasza:

13 évesen nem fiúztam, nagyon helyes, hogy ezt a szüleid nem engedik. én sem engedném. kérdésre: tiltani nem tiltottak soha. nekem elég volt, ha valakire azt mondta apukám, hogy "nem hozzád való", vagy anyukám, hogy "nem ánnám ha xy ritkában jönne hozzánk". és tudod mit? mindig igazuk vlt! akikre ezeket mondták, azok most, felnőttként link, megbízhatatlan alakok, itt-ott egy gyerek, hol együtt hol külön a feleségükkel, folytonos anyagi zűrök stb.


szóval én nagyon jól tettem, hogy apuékra hallgattam, és nem kötöttem ki egy tróger gazember mellett, hanem rendes, normális férjem van. sőt, a régi kapcsolataim is azok voltak, amikből aztán nem lett ugyan házasság, de keserves csalódás és rossz emlékek sem. szóval én nem bántam meg, hogy olyanokkal jártam, akiket anyuék is kedveltek.


az meg, hogy 13 évesen fiúkhoz szökdösöl ki, az ő nevelésük csődje.


29/N

2011. ápr. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Igaz a szüleim helyében én sem díjaznám,de nem is tiltanám el a gyereket, inkább megbeszélném vele és határokat szabnék,nem teljesen tiltanám el.

Nem tudom ismersz-e rendes keresztény embereket,de az egy egész más lékkör,és ez a fiú sem egy tróger szemétláda.

Igazából arra is nyomós okom volt,hogy kiszökjek hajnalban hozzá,mert elég durva dolgok folytak le a családjában,nem volt hova mennie,ráadásul egyszer szó szerint megmentette az életemet,ezek után úgy vélem az volt a legkevesebb,hogy időt töltök vele a nehéz órákban. Egyszer történt meg,többször remélem nem fog. Úgy is találkozok vele a gyülekezetben egy héten 1x- 2x. (:

De hidd el nekem sem egy napig tartott,míg átgondoltam mindent. A szüleimnek se lenne vele bajuk,ha színtiszta magyar volna,de az a baj a szüleimmel,h fajgyűlölők(szerintük nem azok,pedig igen -.-). Ez a fő ok amiért nem engedik meg a dolgot,mert rá se néznek valakire,de már rögtön elítélik,és minden marhaságot összehordanak róla,első ránézés után. :\

2011. ápr. 26. 13:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!