Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én és a barátnőm nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én és a barátnőm nagyon szeretjük egymást! De a szüleink megtiltották, hogy együtt legyünk és találkozhassunk! Azt mondják én jobbra ő balra! Teendő? Kérlek segíccsetek

Figyelt kérdés
Amiatt mert kiderült,hogy lefeküdtünk egymással!(szomi)
2008. okt. 12. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Elmúltatok már 10 évesek?
2008. okt. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne adjátok fel,mert ha igazán szeretitek egymást semmi és senki nem állhat közétek!Beszéljetek a szüleitekkel és mondjátok meg nekik hogy ha már megtörtént akkor nem mind1 hogy együtt vagytok-e vagy sem?!
2008. okt. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, a válaszhoz fontos lenne tudni, hány évesek vagytok! Ha nagyon fiatalok vagytok (mondjuk legalább egyikőtök 15-16 alatti), nem csoda, hogy kiakadtak a szüleitek a hír hallatán! Persze az eseményeket már nem lehet nem megtörténtté tenni. Remélem, felelősséggel szexeltetek, azaz védekeztetek! Ha igen, mondjátok el a szüleiteknek, hogy legalább erre figyeltetek, és próbáljátok őket meggyőzni, hogy nagyon szeretitek egymást, és a kapcsolatotok nem fog a tanulás rovására menni, így engedjék, hogy (először legalább hétvégén) találkozzatok. Akár csak úgy, hogy elmentek valamelyikőtökhöz, amikor a szülők otthon vannak - hátha sikerül "bevágódni" egymás szüleinél. Udvarias viselkedés, fontos a tanulás, segítek a szüleimnek a házimunkában, stb. Hátha így megenyhülnek. (És persz eilyenkor nem kell szexelni)
2008. okt. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem írtad,hány évesek vagytok.Ha már elmúltatok 18 évesek,akkor aligha tilthatják meg,hogy találkozzatok(főleg odakint valahol).Egyelőre talizzatok lakáson kívül,nem kell felmenni szülőkhöz egyelőre,aztán majd beletörödnek idővel(lehet beszélgetni sem ártana velük azért).
2008. okt. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!