Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Szüleim megtiltott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szüleim megtiltották, hogy kapcsolat legyen a fiúval, pedig mi már összejöttünk, és a szülők azt mondták, ha megtudják, hogy együtt vagyunk nem mehetek sehova sem.

Figyelt kérdés
a fiú mondta, hogy akkor tarsuk titokban, hogy higyyék csak azt, hogy barátok vagyunk, miközben szeretjük egymást. a bökkenő amiatt a szülők nem engedik, az az hogy a fiú kómában is volt már, anyuék pedig attól tartanak, hogy agressziv lesz ha nem csinálom amit mond. pedig mégcsak nem is próbálkozott. én 15 vagyok, a fiú 18
2010. máj. 27. 06:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Ja, ennyi erővel mindenkitől eltiltanak majd? Bárkiről kiderülhet, hogy agresszív. Ez egy hülye és csinált indok.. Próbálj meg beszélni velük, bár én tudom, hogy hiába is vagy értelmes, meg se hallgatnak, mert te "a gyerek" vagy...
2010. máj. 27. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én voltam ilyen helyzetben azzal a különbséggel, hogy akkor már nem 15 voltam, hanem 19. csak a családom kicsit érdekes... na mindegy. szóval sok probléma volt, úgy kezeltek, mint egy gyereket, teljesen eltiltottak a pasitól. de persze titokban találkoztunk. én azt a taktikát választottam, hogy mindenre helyeseltem a szülőknek, jó kislány voltam, mindent úgy csináltam, ahogyan azt szerették volna. így szépen lassan a bizalmukba férkőztem és egyre több mindent engedtek meg. nem volt könnyű, de muszáj volt. aztán pár év mulva rájöttek, hogy ezzel a fiúval vagyok már azóta és szépen lassan, sok vita után rájöttek, hogy nem szólnak bele. de persze akkor már külön életem volt, így elfogadták. de így fiatalon nem lehet várni, élni, bulizni kell. én azt tanácsolom, hogy próbálj meg titokban találkozni vele, aztán majd látjátok, hogy bírjátok, mennyire lesz tartós, mennyire szeretitek még ezután is egymást. sok szerencsét és persze sok kitartást kívánok nektek!
2010. máj. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
tiszta romeo és júlia :D
2010. máj. 28. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!