Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Tényleg csak az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Tényleg csak az ilyen kis emos/vasalthajú cica fiúk jönnek be nektek?

Figyelt kérdés
Mert már egyre többször történik meg velem az, hogy egy ilyen fiú miatt szakít velem egy lány, és nem tudom elhinni, hogy tényleg ez a férfi ideál, én nem akarok ilyen lenni.
2011. ápr. 24. 13:54
1 2
 1/13 napietus ***** válasza:
76%
szerintem azokért a lányokért, akik az ilyenekre buknak, nem kár...azt hittem, már kiment a divatból ez az emos kreténség :S
2011. ápr. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
hát, én is, de mindig szembesülnöm kell vele, hogy mégsem..:S
2011. ápr. 24. 13:57
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én a férfiakat szeretem nem a cica fiúkat. Úgyhogy nem, egyáltalán nem jönnek be. Semmi férfias nincs bennük. Vasalt haj, kb. az egész fiú 30 kiló, a kezét se merném megfogni nehogy eltörjem a csepp csuklóját. :)))


22/L

2011. ápr. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem nagyon szeretem az ilyen cica fiúkat.Szerintem egy férfi az legyen már férfi.Jó persze az jó ha törődik magával,ad magára vasalja a haját...az nem baj.De hallottam már olyat hogy a kezüket gyantázzák..stb.Szerintem az tök elfogadhatatlan dolog ha a pasim buli előtt többet készülődik mint én.Pedig nekem azért kell 2 óra.Szóval nem vagyok oda az ilyenért.
2011. ápr. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbben tényleg az ilyen fiúkra buknak, főleg az én értelmes osztálytársaim közül, én viszont ki nem állhatom, ha valaki nem férfias. Szerintem ne aggódj :) 15/L
2011. ápr. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 napietus ***** válasza:
100%
"vasalja a haját...az nem baj" mondjuk az én ingerküszöbömet a hajvasalás önmagában átlépi...
2011. ápr. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
kössz a válaszokat, jó látni, hogy vannak még olyan lányok akik nem erre buknak:)
2011. ápr. 24. 14:04
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 17-18 felett ez a stílus teljesen gáz. Egyszer beszéltem az egyik ismerősömmel és őszintén távolról nem is tudtam beazonosítani, hogy hány éves. De annyira rájöttünk hogy 16-22 ig lehetett valahogy.
2011. ápr. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

CSak annyit mondok: bleeeee.....


Nyálasak, kényesek... soroljam még? :D

2011. ápr. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
és irtó nagyképűek... egyszer még megverek egy csapatot belőlük.. merthogy úgy járnak mint a lányok wc-re minimum 3-4-en vannak, de még úgyse tesznek ki 90 kg-t
2011. ápr. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!