Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékenység hogyan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenység hogyan lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés

Ha valaki nagyon féltékeny azt hogy lehet leküzdeni? $ Nagyon szeretem őt, ő a nagy szerelmem akire mindig vártam és végre megtaláltam$$ csak van ez a féltékenység köztünk és emiatt volt sok veszekedés is nem olyan súlyosak, még egyikőnk se akarta elhagyni a másikat$ én nekem eszembe se jutna őt elhagyni mert imádom ő a legfontosabb nekem$ de ezt hogy lehetne leküzdeni? akit tud valamit írjon.

Bízom benne nagyon is de mégis féltem ő, mert ő az egyetlen aki nekem számít és nagyon fontos$ 18/L


2011. ápr. 23. 00:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet leküzdeni,ez "relfex" szereted őt ezért vagy féltékeny,mindenki féltékeny aki szerelmes,annyit tudsz tenni hogy nem hangoztatod,hanem megpróbálod elnyomni.
2011. ápr. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Próbálom, megy is csak ma is "letámadtam" ezzel amit megbántam mert nem akarok neki rosszat$$ nekem jó ha ő féltékeny mert véd engem csak neki nem tudom h ez sok lesz e vagy ilyesmi$
2011. ápr. 23. 00:27
 3/15 anonim ***** válasza:
Ezt először is kérdezd meg tőle, hogy őt zavarja-e ez. Persze van a féltékenységben már egy olyan szint ami zavaró lehet meg amit már betegségnek titulálnak de példának okáért én szeretem ha a párom féltékeny rám. Lehet az már engem is zavarna ha pl. a telefonom bújná nap mint nap, hogy kit hívtam kitől kaptam sms-t stb. de egy kis féltékenység számomra inkább imponál :)
2011. ápr. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igen nekem is jó ha féltékeny jól esik csak bízzon bennem mert sosem csalnám meg bízik is csak hát néha olyat mond hogy én megcsalom pedig nem is sosem tenném$
2011. ápr. 24. 20:42
 5/15 anonim ***** válasza:
Előző vagyok; Szólj neki, hogy hülye poénjai vannak. Ha bízik is meg meg is kérdi megcsalod-e akkor ez így üti egymást...Szóval vagy a te féltékenykedésedre reagál így vagy...tényleg csak hülye poénjai vannak.
2011. ápr. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
"Eszembe se jutna elhagyni őt"-ezt mond el a barátodnak. És megfogja érteni. Ha bíztok egymásban és szeretitek egymást nomeg őszinték is vagytok nem lesz több probléme. Remélem tudtam segíteni!:) Sok boldogságot!
2011. ápr. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ha megbizol a masikban akkor nem kell feltekenynek lenni.

Es egy parkapcsolat szerintem a bizalmon alapszik.

Jo, kell az egeszseges feltekenyseg.Csak ugyelni kell h ne csapjon at "zaklatassa".

2011. ápr. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszi a boldogság megvan:) Értem de mondtam neki hogy bízzon bennem, meg hogy én nekem sosem kellene más ő a legjobb mégis féltékeny jó jól esik ahogy mondtam olyan aranyos:)
2011. ápr. 24. 21:16
 9/15 anonim ***** válasza:

A féltékenység sokmindentől függ.

Ez egy természetes betegség ami akkor jön elő ha érzelmek fűződnek valakihez.

Lássuk a válasz:

IGENIS LE LEHET KÜZDENI!

Hogy hogyan, azt én most elárulom neked, hisz ezeken én is keresztül mentem és nekem sikerült megváltoznom.


1. BIZALOM! ( HA EZ NINCS MEG, AKKOR A BÜDÖS ÉLETBE NEM FOG MŰKÖDNI)

Ez az első lecke...

Ha nem bízol eléggé a párodban, (márpedig nem bízol) akkor ezt nagyon egyszerűen lehet orvosolni... a trükkök a következők.


1. csinálj egy új e-mail címet, regisztrálj be vele a facebook-ra, vagy bármilyen közösségi portálra amin szerepel a párod! Fontos h egy csinos leányzót regisztrálj, tölts fel képeket, és gyűjts ismerősököt, lehetőleg olyanokat akiket a barátod nem ismer, malyd dobd be a csalit!

Írj neki egy levelet, de vigyázz ne támadd le egyből, ne legyünk gyanakvóak!

Kezdjetek el türelmesen ismerkedni!

Nem szabad egyből megilyedni ha a barátod visszaír, csak légy türelemmel, és ha később már találkozásba, vagy esetleg más olyan dologba csöppentek bele ami egyértelművé teszi azt h a párod félrelép, akkor nincs miről beszélni...

Viszont ha ellenkezőleg történik, akkor nincs okod arra h ne bízz meg benne.


Ha ismered a barátod multját, és az elég negatívan hat rád, akkor nehéz lessz megbíznod benne.

Ilyenkor kell kiderítened h hajlandó e változni melletted, és erre a választ az előbb leírtakból, és hasonló csintevésekkel tuhatsz meg, és érhetsz el eredményt.


Ha bevállt a módszer, utánna engedd el szórakozni a barátaival, lássa h megbízol benne.

Ez több szempontból jó.

Elsősorban neked, hisz minnél többet engeded el, annál jobban tudod leküzdeni féltékenységedet, és egy idő után megszokod ami azt eredményezi hogy nem leszel féltékeny.

Másrészt a kapcsolatnak is jót tesz, hisz a párod érezni fogja h szereted és h bízol benne, ami a veszekedéseket is meggátolja.

Ha lelkiismeretes, akkor már csak azért sem fog megcsalni.


Ha ő az első szerelmed, akkor tudnod kell h később mikor lessz egy ujabb párkapcsolatod, már nem leszel olyan féltékeny, hisz tanulsz az előzőből.

Minden egyes ujabb kapcsolatnál enyhülni fog a féltékenység, bár ha egy pici van, az sose baj!

Ezt tapasztalatból írom, hisz amikor először voltam szerelmes egy lányba, én is iszonyatosan féltékeny voltam, de azóta több év telt el, és több kapcsolaton mentem keresztül. Remélem tudtam vmit segíteni.

SOK SIKERT!

2011. ápr. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszi de én teljesen megbízom benne, Tudom hogy sosem csalna meg ahogy én sem őt:) És ő marad nekem egész életemben mert nagyon szeretem örökre vele akarok lenni$ Egyszerűen imádom őt és tökéletes nekem$$
2011. ápr. 24. 23:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!