Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egészségtelen féltékenység?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egészségtelen féltékenység? Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

Nagyon egyszeűen már beteges féltékeny nőnek gondolom magamat!

Ha a barátom nincs velem folyton azon agyalok mit csinál kivel van, jaj biztos nőzik!

Pedig semmi okot nem ad rá és nem is adott még!És nem is szeretném hogy én űzzem más nő karjaiba vagy ott hagyjon.

Utálom ha megyünk kocsival és megy egy csaj és tegyük fel rápillant vagy valami!

Volt hogy szóvá is tettem hogy ne előttem tegye vagy hogy adjak e zacskót ha kiesne a szeme ne legyen poros!

Szóval ez elég bizar!

Viszont az előző kapcsolatom válthatta ki belőlem.

És most barátomon csattan az ostor!

Még csak 2 hónapja vagyunk együtt és nagyon szeretjük egymást!Nem akarom hogy elhagyjon másért!

Mit tegyek ellene??

Volt már valaki hasonló helyzetben?Sikerült megváltozni?


18/L

ja és csinos szép lány vagyok bár nekem szinte az is elég hogy a barátomnak tetszedjem szóval ezt azért írom hogy van egy egészséges önbizalmam ár nem vagyok egy cicababa de nekem jó így!


2010. szept. 20. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Folyton gondolj arra, amikor beugrik egy ilyen gondolat, hogy sürgősen kitörlöd az agyadból vagy elhagy a pasid!Ezt senki nem viseli el hosszú távon, akármi is az oka a féltékenykedésednek!Szóval ha nem akarod elveszíteni, akkor hagyd békén és ne birtokold!Gyűjtsd össze, hogy milyen dolgokat szeretsz csinálni, mi okoz örömet és kösd le magad!Az meg,hogy megnéz ez lányt...Na és? Te nem nézed meg a jó pasikat???
2010. szept. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne tegyél tönkre mást. Szedd össze magad.
2010. szept. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ugyan ilyen vagyok csak én nme tezsem szóvá, ami egyszer csak összegyűlik és jól összeveszünk, de általában ilyenkor a barátom elmondja hogy engem szeret és nincs okom féltékenykedni és én elhiszem neki mert tényleg nem ad rá okot, csak én vagyok ilyen és tudom magamról, remélem sikerül majd nekem is megváltoznom , mi már 2 éve vagyunk együtt és nem akarom hogy miattam menjen tönkre a kapcsolatunk holott szeretjük egymást.
2010. szept. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

elsőnek adok igazat, ki kell verned a fejedből. Próbálj beszélni vele, h sajnálod, de előző kapcsolatod miatt, sokkal inkább féltékenyebb vagy, mint kellene, és ezt te is tudod. Próbálsz változni amennyire csak tudsz, de lehet, h időbe kerül, és h legyen veled megértő, mondja, ha túlzásba vinnéd a féltékenykedést.

A beszéd az összes kapcsolat alapja(ha nem ott már alapból is bajok vannak).

2010. szept. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!