Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékenység, mit tegyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenység, mit tegyek ellene? 21/L

Figyelt kérdés
Van egy ember az életemben, akivel a köztünk lévő korkülönbség miatt SEM vagyok együtt. Ő 36 éves. Egy helyen lakunk, közös a baráti társaság, sokat szoktunk hülyéskedni mások előtt is, meg amikor el tudjuk intézni hogy találkozzunk nála, vagy épp máshol. Ez már lassan 3 éve tart, és eddig úgy voltam vele, hogy jól kezelem a helyzetet, de ez nem így van. Egyre nehezebb elviselni, ha látom hogy épp más lányokkal tárgyal, vagy nevetgél, utálom ha ez van. A legrosszabb meg az hogy nem tudom vele abbahagyni ezt a kapcsolatot. Sokszor átbeszéltük ezt már, tudja hogy mit érzek iránta, és én is tudom hogy szeret. Amióta "velem van" azóta nem volt mással. De tudjuk jól, hogyha esetleg talál magának valakit, aki komoly, akkor köztünk mindennek vége, de addig marad a féltékenykedés. Talán ne legyek egy helyen vele, vagy csak akkor találkozzak vele amikor kettesben tudunk lenni? Vagy mi a megoldása féltékenységre? (amúgy ez teljesen kölcsönös, látom amikor ő is az)
2010. okt. 5. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mit is vársz pontosan ettől a kapcsolattól?
2010. okt. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha szükséged van rá, akkor miért nem vállalod fel??? Majd hozzámész egy veled egykorú pasihoz akit egyáltalán nem szeretsz?
2010. okt. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is 21 éves vagyok,lány. A barátom 36 lesz decemberben. Együtt vagyunk több, mint 2és fél éve. Fél éve már együtt is lakunk. Szeretjük egymást és a szülők is elfogadták...ne engedd el, ha szereted!!!!
2010. okt. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!