Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak itt olyan Nők akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan Nők akik csalják a férjüket/párjukat?

Figyelt kérdés

A miértekre lennék kiváncsi?

Hogy kivitelezhető stb.

Egy kiváncsi Nő.


2009. márc. 5. 10:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
12.48-nak, már megtörtént :)
2009. márc. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
54%
En amig ferjnel voltam sose leptem felre,pedig nemigen volt oromem a szexben.20 evi hazassag utan a ferjem meghalt es nagyon ramtort a magany.Probaltam tarsat keresni,de valahogy nem jott ossze.Jelenleg egy nos ferfival talakozgatok... es nagyon jol talalunk a szex teren.Soha nem ereztem ilyet a ferjem mellett.Most igy utolag banom hogy amig ferjnel voltam nem probalkoztam masokkal is!Tehat,szerintem,ha ez segit hogy jobban erezd magad csak rajta!
2009. márc. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
A kérdezőhöz:Az nem lehetséges, hogy a férjed mégiscsak megcsalt azzal a nővel, akivel úgy gondolod, hogy nem volt sex csak vonzalom?Mert azt maximálisan megértem, hogy valszeg te azért léptél félre, hogy így újra nő lehess.Én lépkedek most hasonló cipőben.A férjem vonzódott egy nőhöz, de nem történt sem csók, sem szex, csupán beszélt neki az érzéseiről, meg udvarolt neki úgy, ahogy nekem már rég nem.Amikor számon kértem és mindent(remélhetőleg MINDENT)elmondott nekem ez olyan nagyon rosszul esett, hogy az addig meglévő női önbecsülésem a béka segge alá süllyedt.Azóta én is találkoztam egy fickóval, aki néha incselkedik, udvarol és szemmel láthatóan vonzódik hozzám, pedig ő is nős 2 gyerekes apuka.De ez akkorát dobott a nőiességemen, hogy NAGYOT.Amikor a közelemben van vibrál minden, mégsem merem megcsalni a férjem ,mert tudom, hogy ezzel csak a nőiességemen javítanék, de sokat is vesztenék, habár nagyon nagy a kisértés.Te ezt így utólag, hogy látod?Mivel te megtetted azt amit én nem merek.
2009. márc. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Utolsónak

Nem a kérdező volt ilyen helyzetben, hanem én. Biztos, hogy nem volt sex a férjemnek azzal a nővel, csak a csókig jutottak. És lehet, hogy hülyén hangzik, de zavart, hogy nem léptek tovább. Akkor tudtam volna, hogy mi hiányzik neki otthon. Így teljesen összeomlottam, hogy nem tudott ésszerű magyarázatot adni, hogy mi van abban a nőben, ami bennem nincs meg. Az a nő agyon fényzete magát, mindenben tökéletesnek látszott a férjem szemében. Egy nullának éreztem magam. Aztán rájött a férjem, hogy hibázott. Tepert, hogy helyre hozza a dolgokat. Viszont nekem akkor már az új férfin járt az eszem, akire tényleg számíthattam mindenben, és soha nem élt vissza a helyzettel. Vagy 4-5 hónap után csattant el az első csók, nála ragadtam éjszakára, de nem használta ki a helyzetet. Az első csóktól számítva durván fél év alatt jutottunk el a sexig, nem akarta, hogy miatta menjen tönkre a házasságom. Fél év után már nem érezte úgy, hogy belemászik a kapcsolatunkba. De 3 hónapnál tovább nem működött. Választanom kellett kettőjük között és természetesen a férjem választottam. Könnyebb lett volna bosszúból félrelépni, a férjem megérdemelte volna. Viszont így bántottam egy olyan embert is akit nem kellett volna, azóta se tudok normálisan a szemébe nézni.

2009. márc. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
És mégis a férjed mit mond?Nem hibáztat azért, hogy amit ő nem csinált meg azt te megtetted?Nem félsz, hogy egyszer ha lesz rá alkalma bosszúból félrelép ő is?Az én férjem is teper és rájött, hogy nagyot hibázott, de mégis visszafordíthatatlanul összetört az iránta érzett szerelmem.Mondjuk nálam még az is tetézte a dolgot, hogy mindezt a legjobbnak hitt barátnőmmel tette,miközben én a pár hónapos babánkkal otthon kínlódtam.Nálunk a "kedves" barátnő fényezte magát nagyon és a férjecském mindent elhitt, úgy hogy közben a barátnőm az élettársával és a 3 fattyával 2 naponta idejárt a nyakamra zabálni és mint utólag kiderült :a férjemnek udvarolni.Mégis a barátnőm tűnt a férjem szemében igazi nőnek, mert ő dolgozott, meg bla bla én meg a háztartástól a gyerekektől egy vállalkozás ügyvitelétől meg még attól is, hogy lassan mi etettük őket azt sem tudtam hol áll a fejem.Én mégsem tűntem igazi nőnek a férjem szemében.Ahogy rájött, hogy hibázott sírt rít, szánt bánt mindent amit annak a libának mondott, de én mégsem tudom ezt csak úgy megbocsátani.
2009. márc. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

11:48as segítségét kérem:


Valóban a férjemmel nincs gond!IMÁDOM! Mindkettőnknek de azt hiszem nekem jobban hiányzik a spontanitás.Pl:

Megkívánjuk egymást szombaton 10:00kor de nem lehetünk egymáséi csak mikor a gyerek alszik délután vagy este.


Érted? Addigra "elmúli" a vágy, csak az eszed tudja, hogy most kell, most lehet. Ez olyan eröltetett. Gépies.


1,5 éves volt a gyerkőc (IMÁDOM) amikor visszamentem dolgozni. Rugalmas munkaidő, úgy dolgozom, ahogy akarok van kocsim, nagyon jól keresek.

Tök jó volt!Jót tett a családnak.

Kellett, mert kezdtem megőrülni a "négy fal" között. Most valamiért megint visszacsúsztunk. Reggel elmegyünk dolgozni, a gyerkőc a nagyinál van. 2-3 ra mikor hogy intézem a munkémat megyek a gyerkőcért. Hazahozom. Apa 5-6 körül jön vagy megyünk érte. Vacsi fürdés játék stb. 9kor de van , hogy 10kor nagy nehezen elalszik a manónk.(soha egyetlen éjszakát még nem aludt át, hajnal 2 kor jön és valamelyikünket áthívja magához és ott kell aludni vel, onnantól csak felületesen alszik, simogatni kell stb, nagyon fárasztó)

Ilyenkorra HULLÁK vagyunk. Beszélgetni nincs erőnk.

Tegnap odáig jutottunk, hogy megbeszéltük mind2en tdjuk, hogy a gyerek miatt távolodtunk el egymástól.

DE SZERETNÉNK 3 vagy 4 gyermeket. De egymást is AKARJUK!


Sajnos anyukámmal nem tudom megbeszélni, hogy ilyenkor mi a teendő.


Tudom, hogy Őt akarom. De a jelenlegi helyzet NEM jó. Érted?

Szóval ott tartunk, hogy gyorsan legyenek tesók, hogy hamar "nagyobbak" legyenek és újra "nyugalom legyen és visszaálljon a régi kerékvágás.


Amit a gyerekkel töltünk időt azt régen egymással töltöttük. Imádjk a gyermekünket és még szeretnénk babákat. De mi a hiba? rossza az időbeosztás? Vagy ez mindenhol így van amíg pici a gyerek?

2009. márc. 6. 10:51
 17/18 anonim ***** válasza:

11.48 vagyok

Tudom, hogy mit érzel, átéltem ezeket én is. Nálunk is ugyan ez volt a helyzet mint nálatok. Ha a gyerek elalszik, de akkor is csendben nehogy felkeljen stb. :) Ja, és nálunk a 2 kutya is velünk alszik az ágyban :D Nehéz időszak ez, sok mindent nem is tehetsz ellene. Viszont azt átkéne gondolnod, hogy tényleg szeretnél-e 3-4 gyereket. Elhiszem, hogy imádod a gyerekedet, de szerintem neked sem az az életed, hogy otthon babázol. Vannak igazi anya típusok, de szerintem Te nem közéjük tartozol (ezt nem sértésnek szánom, én is ilyen vagyok). Neked is fontos, hogy a gyerek mellett vagy a munkádnak vagy a hobbidnak vagy bár minek hódolj. Nem fogod bírni, ha mindenről lekell mondanod. Egy gyereket még bevállalnak nagyszülők is, de négyet már nem fognak.

Ha gondolod írj privit!

2009. márc. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Igen, előfordul, talán kíváncsiságból is. Egy idő után unalmassá válhat csak mindig a férjjel.
2009. márc. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!