Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak itt olyan Nők akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan Nők akik csalják a férjüket/párjukat?

Figyelt kérdés

A miértekre lennék kiváncsi?

Hogy kivitelezhető stb.

Egy kiváncsi Nő.


2009. márc. 5. 10:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
Nem vagyok rá büszke, de bevallom velem előfordult, hogy félreléptem. Miért: férjem részéről vonzalom egy másik nőhöz (sexig nem jutottak el), folyamatos hazugság stb. Összejöttek a dolgok és azon kaptam magam, hogy az a férfi aki ezekben az időkben mellettem volt többet jelent számomra egy szimpla barátnál. Próbáltunk egy ideig mindketten küzdeni az érzés ellen, de nem ment. Hónapokig tartott a kapcsolat. Kivitelezéssel nem volt gond, mivel az első nála töltött éjszaka után elmondtam a férjemnek. Nehéz időszak volt, sok időbe tellett mire rájöttem, hogy a férjem fontosabb, aki szerencsére megis bocsátott nekem. Bár szerintem nem tette volna, ha előtte nincs neki is egy nő ügye.
2009. márc. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Visszataláltatok egymáshoz? NŐnek érzed magad mellette?

Nálunk a spontanitás múlt el a gyermekünk miatt..Élünk egymás mellett.

2009. márc. 5. 10:52
 3/18 anonim ***** válasza:
32%
Még az előző barátomat, mert kiderült, hogy b*zi, csak később szakítottunk. Sehova nem mentünk együtt, a suliban se mindennap találkoztunk, pedig évfolyamtársam volt. Azt mondta, hogy neki nem hiányzik, hogy velem legyen. Akkor találékoztam mással, amikor csak akartam. Azóta már megtaláltam az igazit. Egy hétre rá szakítottam a b*zival.
2009. márc. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
Nekünk szerencsénk volt, visszataláltunk egymáshoz. Sőt, talán jót is tett ez a kis kicsapongás. Most már még jobban tudjuk értékelni egymást. Persze ezzel nem bíztatni akarlak. A legtöbb házasság nem éli túl ezt. Az meg természetes szerintem, hogy ha már gyerek is van oda a spontanitás. Ez ellen nem nagyon tudsz tenni :( Bízz benne, hogy ha nagyobb lesz a gyerek visszataláltok egymáshoz.
2009. márc. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%
Én egy régebbi párkapcsolatomban léptem félre. Talán azért, mert a pasi nem törődött eleget velem, csak a buli érdekelte, a haverok, a pia...Én meg inkább töltöttem volna otthon a hétvégi estéket, kis romantikázással, szex-el. Na meg az örökös fáradtság és másnaposság miatt a sex sem volt az igazi. Akkor kezdtem el összemelegedni egy nagyon jó barátommal, aki szintén egy szar kapcsolatban élt (egy szörnyen hisztis nője volt, aki nem hagyott neki egy lélegzetvételnyi szabadságot sem). Így egymással csaltuk a párunkat. 1 hónap után szerelem lett belőle, ma már a férjem, és semmi pénzért nem csalnám meg, mert érzelmileg és testileg is maximálisan megkapok tőle mindent.
2009. márc. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
11:08 És addig milesz amíg a kicsi nagy nem lesz? Tesót is akarunk. Akkor meg még "rosszabb" lesz. Mit tegyek?
2009. márc. 5. 11:29
 7/18 anonim ***** válasza:
95%
Hát ha nálatok is az a helyzet ami nálunk volt, akkor egy jó darabig még ezt fogod érezni. De szerintem neked nem konkrétan a férjeddel lehet gondod, hanem befásultál attól, hogy minden napod ugyan úgy telik. És ilyenkor hiába van segítség, hogy esetleg elviszik a gyereket nagyszülők, a spontanitás akkor sincs meg. Szerintem akkor fog változni valamit ez a helyzet, ha ismét dolgozol. Lehet, hogy most felmerült benned, hogy megoldás lenne egy párhuzamos kapcsolat, de szerintem ez nem jó ötlet. Nagyon megbánnád később.
2009. márc. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
73%

Ha már most tudod, hogy rosszabb lesz, akkor talán ne akarjatok tesót. Vagy talán 2 gyereket akarsz egyedül nevelni?

Most akkor végülis Neked hiányzik a spontaneitás vagy a férjednek? Azt az energiát amit egy szeretőbe fektetnél, fektesd inkább a férjedbe, és ő is dolgozzon keményen a kapcsolatotokon, akkor nem lesz gond.

Egy párkapcsolatot is gondozni kell ám, gyerek ide vagy oda.

2009. márc. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom mért kell letámadni a kérdezőt. Komolyan, aki itt nem a közhely dumával jön (beszéljétek meg a dolgokat, lépj ki előbb a kapcsolatból és csak utána ismerkedj stb.) az már csak egy szemét lehet. Tényleg itt mindenki ennyire "tökéletes"? Kétlem, szerintem inkább álszent és képmutató. Na, lehet lepontozni.
2009. márc. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Utolsó:Akkor most mondj te is tanácsot.
2009. márc. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!