Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálok rosszul? Miben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul? Miben kell jobbnak/ másnak lennem? :/

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, most mindjárt 17 leszek. Idáig nem voltam szerencsés a kapcsolatok terén soha. összesen volt 2 barátom, az egyik 3 hétig tartott, a másiknak meg most lett vége, 1 hónap után. látszatra félénk vagyok társaságban, csak szűkebb körben tudok megnyilni, és valamikor innom is kell hozzá, h "lazának" érezzem magam.

a fiúktól meg néha tartok,mert nem volt sok fiú barátom,( részben családi dolgok miatt)és nem nagyon tudok úgy flörtölni mint a többiek..

már egy éjszakás kalandban is benne lennék,vagy nyilt kapcsolatba, csak h legyen valakim, aki szeret, és én is szerethetem,és ott van mellettem...

csak legyen életem..

internetes társkeresőt is megpróbáltam már, de semmi..

A családom sem tudhat a pasikról. és egyedüli gyerek vagyok, ezért nem nagyon akarnak elengedni sehova.nagyon szigorúan fognak:/


2011. ápr. 20. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy éjszakás kalandban sok szeretet van, meg egy nyílt kapcsolatban is...

Ja, és kezd ott, hogy nem iszol! Én a büdös életben nem tettem, még volt már 4 kapcsolatom.

2011. ápr. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Veled egy idős vagyok, és ilyen buta körülbelül 12 évesen voltam, már bocsánat.

Nem az egy éjszakás kalandokkal van a baj, hanem azzal, amit utána írtál... :

"már egy éjszakás kalandban is benne lennék,vagy nyilt kapcsolatba, csak h legyen valakim, aki szeret, és én is szerethetem,és ott van mellettem..."


1: egy éjszakás kalandtól és nyílt kapcsolattól még nem lesz valakid aki szeret és melletted van. Esetleg lesz valakid, aki kihasznál és szextárgynak néz.

2: nem kell könnyen odaadnod magad, csak azért, hogy találj végre valakit. Hidd el, jó a szingli élet, csak tanuld meg élvezni!

3: Ne keress görcsösen pasit, mert úgy egész biztos, hogy nem fogsz találni egyhamar.


Hidd el, számtalanszor voltam már hasonló helyzetben én is. Én is egyedüli gyerek vagyok, az én családom sem tudhatott soha, semmilyen pasi dolgomról.

Annyi 'szerencsém' volt, hogy a szüleim elváltak, és anyámmal élek, aki nem félt annyira mint apám, szóval hamarabb elenged akárhova is.

2011. ápr. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

hol lax?:D 1 éjszakás kapcsolatba benne vagyok:D

17/f

2011. ápr. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!