Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi ez? Mi történik velem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez? Mi történik velem? Velünk? Vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok nagyon hosszú lesz vagyis bonyolult amit le fogok írni, de már nembírom tovább.

Van egy osztálytársam, nevezzük Sebastiannak. SZeptember óta ismerem, és hatással van rám. Egyszerűen nembírom kiverni a fejemből, ha odajön, szikrázik bennem valami. Neki is van barátnője én meg most szakítottam az én barátommal. Ő egy bunkó állat, nem mindig egyenes és sokszor kétszínű, de néha mégis olyan rendes.Iszonyatosan vágyódom rá és egyszerűen nemtudom elfelejteni, olyan köteléket érzek ami miatt MINDIG lesz valami közöttünk, érzem hogy parázslik. Voltunk kiránduláson és csapta nekem a szelet, mindenki szurkolt, hajrázott, mondta hogy ez tuti ügy. Este átjöttek a fiúk a lányokhoz és buliztunk egyet, átölelt stb. És úgyéreztem magam mintha álomvilágban lennék, ilyet még senkivel sem éreztem. Felelsz vagy mersz volt, és csókolóznom kellett vele -persze,mimást,rögtön minket választottak - Soha ilyen felszabadultan nem smároltam 5 mp-ig. Olyan csodálatos volt vele. Éjjelre mindenki vissza ment a szobájába, nembírtam aludni , a karjába képzeltem magam, ilyet pasival soha de soha nem éreztem még. Másnap levegőnek nézett és 2 szót ha váltottunk. Olyan depressziós lettem tőle, hogy sírógörcsöt kaptam itthon is. Mindig is így ment. Egyik nap ölelget, nevetünk, beszélünk, érzem hogy van valami, mélyen egy megérzés, aztán másnap elmegyünk egymás mellett.. Nem mertem hozzászólni, de nemtudom, miez. Ez a szerelem????Voltam már szerelmes, de egy fiúval sem éreztem még ilyet. Mintha több lenne, mélyebb lenne, és mintha még sok év kéne ahhoz, hogy ez kiteljesedjen. Hiányzik, rettenetesen, és egész nap bömbölök miatta. Mi ez? Megkergűltem???? :'( Kérek mindenkit, normális válaszokat írjon, mert nagyon kétségbe vagyok esve, ennyire sosem voltam. 15L vagyok..


2011. ápr. 16. 22:47
 1/6 Anonim smiley válasza:
Nem, nem őrültél meg, csak őrülten szereted , és nélküle magányos vagy... Az nem megoldás ha nem beszélsz vele, mert ha szereted a csókodban érezte a tüzet, és gondolta van valami esélye nálad... Lehet hogy másnap csak rossz lábbal kelt fel, ez természetes :) Mond el neki hogy mit érzel, milyen volt akkor, és várd ki a válaszát... Ha nem jó, nincs ahova húzzad az időt, túl kell lépned rajta....! nekem rosszabb volt, most sem tudom elfelejteni, és még mindig minden nap rá gondolok...
2011. ápr. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köazönöm! hétfőn kihívom beszélni... :(
2011. ápr. 17. 10:32
 3/6 Helloittvagyok ***** válasza:
Mivel az első válaszoló igenigen hasznos volt,ezért csak azt írom,hogy kicsit sem vagy megkergülve,ez ilyen,egyszerre durván jó és rossz érzés,ezzel nem lehet semmit sem kezdeni,folyton csak fantáziálsz,ááá,de fura ezt olvasni,volt egy haverom,akivel ugyanez volt,mindig más volt,egyszer én akartam komolyat,egyszer ő,de sose egyszerre,így maradt ez az őrület,hogy annyira akartuk egymást,amikor csak találkoztunk,hogy az már fájt.Hálistennek vége lett,mert ez nagyon kimerítő és mellette nem lehet normális kapcsolata az embernek.De ha ti együtt lesztek,annak nagyon örülnék,drukkolok.:)
2011. ápr. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nemleszünk... aztmondta undorítónak tart... :(
2011. ápr. 19. 22:20
 5/6 anonim ***** válasza:
miért mi volt?:S mit mondott? mit kérdeztél?miért tart udorítonak?:S
2011. ápr. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
gusztustalannak tart mert állítólag szőrös a köldököm...hát én egy szőrszálat se találtam ott :S
2011. ápr. 20. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!