Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mégis mi történik velünk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mi történik velünk?

Figyelt kérdés
1 éve járunk a barátommal.Szerelem volt első látásra és nem is bírtunk betelni egymással egészen kb 1 hónappal ezelőttig. Nem tudom,mi történt,de azóta kevésbé kívánom,unatkozom vele és rettenetesen idegesít néhány dolga,amit eddig vagy észre sem vettem vagy toleráltam. HElyre lehet ezt még hozni? Mit próbáljak meg? Nagyon kétségbe estem mert szakítani nem szeretnék,gondolni is rossz rá. Nem igazán tudok erről kivel beszélni.Ha volt valakivel ilyen,írjon.Köszi.
2010. okt. 26. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát a legjobb lenne vele megbeszélni sztem. Ha eléggé akarod akkor biztos helyre lehet hozni. Meg vannak rosszabb időszakok is, nálunk is szoktak lenni. Át kell gondolni, csak te döntheted el mennyit ér meg neked..
2010. okt. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

am sztem ezt ne hagyd annyiban.próbálj meg vele beszélni,csak a legvégső esetben szakíts.vidd el helyekre.vagy legyetek kettesben egy vacsora közben,beszélgessetek,mint ahogy a filmekben:) mond el neki h mit szeretnél h megváltozzon.

2010. okt. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Mind a ketten 20 évesek vagyunk,de kicsit komolyabbak mint a kortársaink,azt hiszem.

Két fő gondom van vele: unatkozom sokszor mellette,másrészt pedig anyuci kicsi fia még mindig.Ha anyu fütyül,akkor ugrik.Emellett el is kényeztetik,szóval olyan,mint egy nagy gyerek. Ez csak mostanában derült ki,mióta sokszor alszom náluk. De ez meg olyan dolog,amit nem tudok csak úgy a képébe vágni. Kényes téma az anyós..:S

2010. okt. 30. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!