Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm miért viselkedik így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm miért viselkedik így?

Figyelt kérdés

22 éves, én 25 vagyok. Nagyon szeretem, Ő rá vártam egész életemben, és soha egyetlen nő iránt sem éreztem még ilyet. Szerintem csodálatos feleség és anya is lenne.


Viszont nemrég elmondtam neki, hogy testileg is ő nekem az első. És ettől valamiért nagyon megijedt. Azt mondta, fél, hogy nem lesz nekem elég egy nő.


Miért nem bízik meg az érzéseimben, és a saját ítélőképességemben?


2011. ápr. 11. 16:30
1 2
 11/16 Alexxxxxa ***** válasza:
de most kérdeztél.. én válaszoltam nem tudom mi a probléma itt.. akkor ne fogadd el a véleményem pedig csak segíteni akartam
2011. ápr. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

ma 16:52


Azért, mert az emberekbe lényegében bele van ivódva az a tudat, hogy egy férfi nem lehet hűséges, nem szeretheti annyira a párját, hogy ő legyen neki az egyetlen. Ezért.

2011. ápr. 11. 16:55
 13/16 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, miért a szüzességedből vonta le ezt a következtetést. A félelmet a megcsalástól értem, csak jogosnak nem tartom. Ugyanis a nők is szoktak csalogatni, Te mégse félsz attól. Hát... ennyit tudok hozzászólni...
2011. ápr. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

ma 17:21


Ezt kifejtenéd?

2011. ápr. 11. 17:23
 15/16 anonim ***** válasza:

Máris.


"Viszont nemrég elmondtam neki, hogy testileg is ő nekem az első. És ettől valamiért nagyon megijedt. Azt mondta, fél, hogy nem lesz nekem elég egy nő."

Azaz, mintha a te szüzességedből vonta volna le azt a következtetést, hogy ő nem lesz elég neked. Ezt nem annyira értem. Talán úgy gondolta, hogy te mivel szűz vagy, sok nőt ki szeretnél rajta kívül is még próbálni? Vagy nem tudom.


A másik:

Írták itt egy páran, hogy a barátnőd félelme nem alaptalan, mert igenis a férfiak fogadkoznak, hogy nekik elég a barátnőjük, de aztán csak megcsalják. Erre meg én azt mondom, hogy csinál ilyet nő is, férfi is, de igenis mindkét nemben van olyan, aki nem csalja meg a párját. Emiatt tehát ismét csak nem szabadna félnie a barátnődnek.


Nem bízik benned eléggé valamiért, ezen kéne változtatni(a) valahogy.

2011. ápr. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Tótalaki Ottó ***** válasza:

Az érzések változhatnak, azért nem bízik teljesen benned. Kicsit meg is ijedt az óriási szerelmedtől és fél elengedni magát, mert mi van ha 2-3 év múlva mégis lelépsz egy másik nővel, mert nem élted ki magad és elcsábít valaki? Ő meg hoppon marad a kitárt, teljesen neked adott, csupasz szívével.

Lehet elég lenne neki egy átlagos srác, átlagos szerelemmel.

Azt is át kellene gondolni, hogy nem érzi-e úgy, hogy megfojtod a szerelmeddel. Nem vagy sok neki? A túláradó szerelem nála menekülési ösztönt válthat ki, ha ő nem érzi ugyanezt.

2011. ápr. 13. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!