Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm miért viselkedik így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm miért viselkedik így?

Figyelt kérdés

22 éves, én 25 vagyok. Nagyon szeretem, Ő rá vártam egész életemben, és soha egyetlen nő iránt sem éreztem még ilyet. Szerintem csodálatos feleség és anya is lenne.


Viszont nemrég elmondtam neki, hogy testileg is ő nekem az első. És ettől valamiért nagyon megijedt. Azt mondta, fél, hogy nem lesz nekem elég egy nő.


Miért nem bízik meg az érzéseimben, és a saját ítélőképességemben?


2011. ápr. 11. 16:30
1 2
 1/16 Alexxxxxa ***** válasza:
mert a legtöbb pasinak ki kell élnie magát.. vagy csak akkor jön rá hogy ki kellett volna amikor már van 2 gyereke meg felesége.. :S szerintem
2011. ápr. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

ma 16:32


De b+ én nem vagyok "a legtöbb pasi", én én vagyok.

2011. ápr. 11. 16:33
 3/16 anonim ***** válasza:

sajnos amitől fél az nem alaptalan.


most még így gondolod, de néhány év múlva nagy rá az esély, h elcsábulsz.


ami miatt mégis azt mondom, h hülyeség ezen parázni, az az, h akármennyi barátnőd lehet előtte, akkor sem 100% hogy hűséges maradsz...

2011. ápr. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

ma 16:39


Nem tudom, te voltál-e már szerelmes. Úgy igazán.

2011. ápr. 11. 16:41
 5/16 anonim válasza:
Szia, ez nagyon szép dolog mikor egy férfi ennyire biztos abban, hogy megtalálta az igazit, és tudja, hogy mik a közös tervei vele. Nem tudom elképzelni, hogy miért válthatott ki belőle valamiféle ijedtséged, bár lehet, hogy bennem is keltene ilyesféle érzést, ha ezt mondaná a barátom. Nem lehet, hogy azért fél tőle, mert megcsalták már ? Úgy gondolom az hagyhat ilyen nyomot benne. Azt tanácsolom, hogy ülj le beszélgetni vele, teremts egy teljesen nyugodt környezetet, és kérdezd meg tőle is, hogy miért nem bízik az érzéseidben. Szerintem nem lesz itt semmi gond :)
2011. ápr. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:

Pedig szerintem is valami ilyesmi lehet a baja...

megijedhetett hogy nem lesz elég neked..

Valami olyasmi futhatott végig az agyán hogy egy idő után már nem éred be vele...

De az ilyen dolgokat (is) meg kell beszélni a pároddal.

Ha igazán szeretitek egymást akkor könnyen túl fogtok ezen jutni :)

2011. ápr. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Alexxxxxa ***** válasza:
az oké hogy te te vagy. .de lány honnan tudja ,hogy te nem leszel olyan mint a többi?? és hát általában igaz amit az előbb leírtam..
2011. ápr. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Voltam. És el lehet csábulni. Jogosan fél.


Nem muszáj hinni nekünk, csak akkor nem értem miért kérdezel?

2011. ápr. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Alexxxxxa


Nem tudja, érzi. A szerelem nem a tudásról szól.


És őszintén: milyen kapcsolat az, ahol a felek arra alapoznak, hogy "általában igaz", az már nem stabil alapokon nyugszik.

2011. ápr. 11. 16:48
 10/16 A kérdező kommentje:

ma 16:47


És amikor szerelmes voltál, eszedbe jutott elcsábulni?

2011. ápr. 11. 16:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!