Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 5 éve már nem is beszélnük....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 éve már nem is beszélnük. és mégis mindennap gondolok rá! Elmúlik valaha?

Figyelt kérdés

Volt egy kapcsolatom, nem tartott sokáig, de elég intenzív érzelmek voltak mindkét részről. Már 5 éve hogy vége, nem láttam, nem beszéltem vele, de mindennap eszembe jut... Van párkapcsolatom és boldog vagyok benne, szeretem a párom mégis hiányzik az exem. Állandóan nézegetem iwiw-en, nemcsak őt, hanem a húgát, a (most már csak ex) párját, barátait... Gyűjtöm az információmorzsákat róla mint egy megszállott.

Tudom hogy ez nem normális, de mit tegyek? Miért nem bírom elfelejteni?? Néha legszívesebben addig járnám a várost amíg meg nem találom csak hogy lássam, hogy beszélhessek vele...

Nem akarok vele összejönni újra (szeretem a mostani párom, már 3 éve) inkább csak az hiányzik hogy beszélhessek vele, hogy tudjam mi van vele, vagy nem is tudom. Nem értem...


Mit csináljak? Valakivel történt már ilyen?

Hogy tudnám végre elfelejteni őt???


2011. ápr. 11. 02:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ez nem fog elmúlni, soha!
2011. ápr. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Sziasztok, köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat!

Jó érzés tudni hogy mások is vannak így, megkönnyebbültem kicsit. :)


Kedves második kommentelő: nagyon rossz lehet neked, sajnálom...

Én tudom hogy az exem nem volt tökéletes... Sőt!


A miénk egy se veled-se nélküled kapcsolat volt, az az igazi, fellegekbe repít az egyik percben és pokolba taszít a másikban, a legnagyobb boldogság és szomorúság okozója egy személyben. A mai napig nem tud úgy felidegesíteni senki ahogy ő képes volt.


A "kutatást" tőle vettem át, szerintem ő naplóba írogatta hogy én mikor léptem be iwiwre mert előszeretettel kérdezgetett tőlem ilyeneket hogy : Szerda délelőtt beléptél, 10 óra 34 perckor, hogyhogy otthon voltál?

Meg rendezett hisztit, hogy nem hívtam fel egy utazás után amikor hajnali 1-kor szállt le a repülőm, mert bezzeg iwiwre beléptem....

Szakításunk után 8 hónapig volt kint egy kép a kedvenc tragikusan szomorú romantikus filmemből, egy idézettel, ami kettőnknek jelentett valamit. Ezért kezdtem el nézegetni az adatlapját, hogy mikor teszi már magát túl rajta, aztán.... beleragadtam.

Kattantnak inkább őt nevezném, ő őrizte meg a cipősarkaimat, amik letörtek mikor bulizni indultunk egyszer és őrizte őket mint valami ereklyét.


Azt mondta hogy ő tudja hogy mi együtt fogunk megöregedni és meghalni, még akkor is, ha soha többé nem találkozunk és majd véletlenül kerülünk egymás mellé egy öregek otthonában... Hogy a sors végül úgyis összehoz bennünket mint a Szerelem a kolera idejénben.. (Gabriel Garcia Marquez)

Azt hiszem, talán ez a mondat az, ami megragadt bennem és nem hagy nyugodni. Persze lehet hogy csak nem kellett volna kölcsönadnom neki a Szerelem a kolera idejént, ki tudja? :)

Vagy tényleg összekerülünk még, egy élethosszig tartó sóvárgás után mint a könyvben?


Ismeritek Adele-től a Someone like u-t? Nekem ez a szám az Auróra... Beleborzongok ha meghallom, szerintem ezt nekünk írták.


"Azt halottam, hogy megállapodtál valahol

Találtál egy lányt és megházasodtál

Azt halottam, hogy az álmaid valóra váltak

gondolom ő megadott neked mindent amit én nem tudtam

Drága barátom, ne légy szégyenlős

Látod én nem bújok el, vállalom önmagam.


Utálom ha hívatlanul kell megjelennem

De nem tudtam már távol maradni

Azt reméltem ha látod az arcom

Akkor rájössz majd Te is, hogy nincs még vége.


De mindegy, találok majd valaki olyat mint Te

Csak a legjobbakat kívánom neked

Könyörgöm, csak ne felejts el soha

Emlékszem mikor azt mondtad:

"Néha a szerelem kitart

Néha viszont csak a fájdalom marad"

Néha a szerelem kitart

Néha viszont csak a fájdalom marad


Tudod, hogy az idő elrepül

A tegnap volt csak a miénk

A nyári nap hevében születtünk

Minden nap csodálatos volt és meglepetés


Utálom ha hívatlanul kell megjelennem

De nem tudtam már távol maradni

Azt reméltem ha látod az arcom

Akkor rájössz majd Te is, hogy nincs még vége.


De mindegy, találok majd valaki olyat mint Te

Csak a legjobbakat kívánom neked

Könyörgöm, csak ne felejts el soha

Emlékszem mikor azt mondtad:

"Néha a szerelem kitart

Néha viszont csak a fájdalom marad"

Néha a szerelem kitart

Néha viszont csak a fájdalom marad


Semmi sem hasonlitható ehhez

Nincs aggódás se törődés

Se sajnálat, se hibák, mind már csak emlék

Ki tudta előre hogy mindez ennyire keserédes lesz?


De mindegy, találok majd valaki olyat mint Te..."

2011. ápr. 14. 01:45
 13/16 anonim ***** válasza:
Soha nem fog elmulni és 23 éve teszem ugyanazt mint te. Mi lett veled, veletek azóta?
2013. ápr. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Az igazi szerelem nem múlik el soha. Nézheted még a Szerelmünk lapjai c. filmet is, meg a Jane Eyre-t. Vagy a Bárcsak c. film is hasonló, a youtubról letölthető. Az örök vágyakozásról és végül a beteljesülésről. Csak azt nem értem, ha ennyire szerettétek mindketten egymást miért lett vége?



,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

2013. ápr. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Nagyon érdekelne, hogy az ide kommentelt személyekkel, illetve a kérdezővel mi történt, így 10 év után. Ennyi idő már biztosan elég volt a felejtéshez.

Ha valaki esetleg idekeveredik közűletek jó lenne, ha megírná sikerült-e túllépnie.

2021. dec. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Én is kíváncsi vagyok a kérdezőre, mennyi idő alatt tette túl rajta magát végül.
2022. szept. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!