Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Nektek ez imponál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek ez imponál, vagy hátrány?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne, hogy nektek imponál, ha egy fiú szűz még? 19 éves vagyok, még nem voltam lánnyal, csak petting volt. Bevallom engem kicsit zavar, mert nagyon vágyom rá, de nem tartom gáznak hogy az vagyok. Az viszont érdekelne, hogy ez előny vagy hátrány egy lánynál.
2011. ápr. 10. 20:57
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Persze hogy rendes srác vagyok! :)


Amiatt mert szűz vagyok nem vagyok sötét, persze hogy tudom mit hova kell dugni, és tisztában vagyok az egészséges szexuális etikettel is. :)


Köszönöm a válaszaitokat! Mentek a "+"ok :)

2011. ápr. 11. 00:00
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekem személy szerint nagyon bejön. Imádom, ha a pasi egy picit "esetlen" és én taníthatom bizonyos dolgokra :)
2011. ápr. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Jó hallani, hogy ilyen lányok is vannak! :) Köszi a választ! :)
2011. ápr. 11. 19:37
 14/14 anonim válasza:
nekem ez előny volt mivel legalább nem röhögött ki amikor elbénáztam én is ^^
2011. ápr. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!