Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Nektek ez imponál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek ez imponál, vagy hátrány?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne, hogy nektek imponál, ha egy fiú szűz még? 19 éves vagyok, még nem voltam lánnyal, csak petting volt. Bevallom engem kicsit zavar, mert nagyon vágyom rá, de nem tartom gáznak hogy az vagyok. Az viszont érdekelne, hogy ez előny vagy hátrány egy lánynál.
2011. ápr. 10. 20:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Engem konkrétan nem érdekel.

Ha szeretem, teljesen mindegy, hogy hány nővel volt előttem.



[egyébként csak így zárójelben jegyezném meg, azért valamilyen szinten nyugtató, hogy legalább nem járt a fél városban előttem;]

2011. ápr. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Férfiként azt mondom neked,hogy a nőket ill a lányokat ugyan úgy hajtja az a vágy mint egy férfit amikor egy szüz nő kerül közel hozzá.Mind két nem-nek bejön
2011. ápr. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

hát én voltam szűz és nem szűz fiúval is már, és hiába gondoltam az első szűz után, hogy 'soha többet', rájöttem, hogy az sokkal jobb :D én 'taníthatom' és még csak az enyém volt. nekem bejön, ha szűz egy fiú

17/L

2011. ápr. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem hátrány!:)
2011. ápr. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a Rendes válaszokat! Természetesen mindeninek ment a "+" :)
2011. ápr. 10. 21:04
 6/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nem hátrány:) De nem is szempont. Azonban, ahogy az első írta, sokkal jobb tudni, hogy nem feküdt le előttem sok nővel... ott nagyobb is valószínűleg az elvárás velünk szembe, és akarva-akaratlanul is összehasonlít a többivel/előzővel. És ismétlem, a te korodban gáznak meg egyáltalán nem mondanám.


l/20

2011. ápr. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Abszolút nem hátrány, és remélem, olyannal hoz majd össze az élet, aki szintén így teszi. Számomra abszolút érték, és megtisztelés, büszkeség, hogy a párom csak nekem van, és én is csak neki. (Mi legalábbis szerencsére így voltunk, és azóta is boldogok vagyunk.) Számomra így a legszebb az egész. Egy tanács: Ha egy lány majd téged emiatt lenéz, az mindenképp rosszat jelent, és keress olyat, aki megérdemel téged!

Szóval ne aggódj! És mivel pasiból vagy, menni fog a dolog, no para.

Üdv!

21/l

2011. ápr. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és sok boldogságot a jövőben nektek is! :)
2011. ápr. 10. 21:15
 9/14 anonim ***** válasza:

Se nem imponál se nem hátrány. Így alakult, semmi szégyelni való nincs ebben. Ha normális vagy és rendes fiú baromira nem ezen fog múlni, feltéve ha normális lányról van szó (:


L/19

2011. ápr. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha tudod, mit, hova, hogyan kell dugni, ugyan kit érdekel!
2011. ápr. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!