Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Menni fog nélküle?! Fiúk! Lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menni fog nélküle?! Fiúk! Lent.

Figyelt kérdés
Arról van szó,hogy volt egy barátom kb.1hónapja nem beszélünk egymással, neki már van barátnője de én még mindig őt szeretem és tudom el kell felejtsem mert nem állhatok közéjük de vissza akarom adni neki azt amiket velem tett de nem tudom hogyan csináljam! fiúk ti segíthettek ebbe a legjobban mert ti tudjátok mi esne neki a legrosszabbul,mit csinálhatnék?! lépnem kell valamit mert bár szeretem de nagyon sokat szenvedtem miatta!! :( 18 éves lány vagyok..
2011. ápr. 10. 16:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha nem veszel róla tudomást, azt teszed a legjobban.

Ha tökön rúgod, azzal okozod a legnagyobb fájdalmat.

2011. ápr. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Hóvirág.89 ***** válasza:

a bosszú nem boldogít.

csak magadnak ártanál vele.

kiégeted a lelkedet.

inkább bocsásd meg neki azt, hogy csak egy hülye kretén, nem több.

egyébként ha nem szeret akkor nem tudnál neki fájdalmat okozni. tényleg csak akkor ha tökön rúgod.

2011. ápr. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
igen ebben van valami..köszönöm!
2011. ápr. 10. 17:00
 4/9 Rendesfiú/19 ***** válasza:
Így van, legyél jobb nála annyival, hogy nem viselkedsz úgy vele, mint ahogyan ő veled.
2011. ápr. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha már nem szeret, akkor nem igazán tudsz neki különösebb lelki fájdalmat okozni, maximum haragot, vagy lenézést tudsz belőle kiváltani.
2011. ápr. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ma 16:56

Ez nem bosszú. Elégtétel!


1. Rúgd tökön

2. Küldözgess a csaja telefonjára sms-eket, egy csaj nevében, ami a pasinak szólna

3. Csórd el a pénztárcáját.

4. Ha van autója krumpli a kipufogóba, pillanatragasztó a zárba.


Tuti ötletek :D

2011. ápr. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Rendesfiú/19 ***** válasza:
Mhm....és legyél egy levakarhatatlan, idegesítő nő, aki ezek után végképp nem kell majd senkinek....
2011. ápr. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

ma 17:39

köszii édes vagy :DD bár én nem igazán ilyenekre gondoltam:)

2011. ápr. 10. 17:41
 9/9 anonim ***** válasza:

ma 17:39 vok...


Vagy csempéssz bugyit, vagy melltartót a táskájába, vagy valahova, ahol észreveszi a nője :D

2011. ápr. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!