Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, miért vagytok arabal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért vagytok arabal?

Figyelt kérdés

Az én tapasztalatom arabokról, az hogy lenéznek minket.

Ennyi ellég mondani róluk, volt sok arab ismerösöm, de idövel észre vettem hogy mi van.

Most is anyukám egy arabbal (palesztinnal) jár, és mindig mesél a kulturájáról, de mikor mi mesélünk a miénkröl akkor nem halgatt.

Van valami a tv´ben arabokról mindenkinek néznie kell,

a 56 forradalomról nem tud semmit, és mikor példáúl erröl volt egy film, elmegy, nem akarja a k.csögje nézni.


Ugyan ez mikor ezzünk kaját, nem akarja enniugy ahogy mi, hanem ö bele tessz egy csomó dolgot, hogy más lessz.

Ès meg mondtam már neki hogy egye úgy ahogy mi esszük mert tiszteletlen, ez a mi kulturánk, hát ha itt van a házamba akkor egye úgy ahogy elérakjuk neki.

De nem érti...


Most kicsit letértem a témáról, de a lényeg az, hogy nem értem mért akartok (lányok) arabbal járni?

ùgy se tisztel titeket, ti csak egy "magyar" vagytok neki, valaki akit megtud b.szni...


Ha az én barátnömröl kiderülne hogy volt arabbal, nem tudom mit csinálnék..


2011. ápr. 10. 01:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Szörnyű lehet. Látszik, hogy már a magyar nyelvet is kezded elfelejteni.
2011. ápr. 10. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Érdekes h pont palesztin. Van benne irónia.
2011. ápr. 10. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nem magyarországon élek, bocs,

de itt minden magyar lány arabbal vagy négerrel jár...

2011. ápr. 10. 01:18
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt úgy írod, mintha itthon krízishelyzet lenne amiatt, hogy minden második nő arab pacákkal jár. :D
2011. ápr. 10. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

hát b.sszus, ha itt minden magyar lány arabal jár, akkor valami furcsa nem?


Akkor magyar lány magyarországban is járna arabal ha lenne, és épp ez agaszt, ha itt nem tudok magyarlányal járni, mert "nem akar magyar barátot", akkor mi van magyarországon, remélem értitek hogy mitöl parázok?

:D (jó ezen nem szabad nevetni...:( )

2011. ápr. 10. 01:22
 6/14 anonim ***** válasza:

"ha itt nem tudok magyarlányal járni, mert "nem akar magyar barátot""


Ez erősen furcsa.. :) Lehet, hogy veled van gondjuk, nem kell mindent az arabokra fogni. (nem járok/jártam arabbal)


Meg a logikád is elég fura, mármint amit a magyarországi dolgokról írsz.


Ha az anyukád pasijával gondod van, azt velük kellene megbeszélni.

2011. ápr. 10. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki azzal jár, akivel akar. Ha többen nem akarnak veled járni, nemhinném hogy a csajoknál van a probléma forrása.
2011. ápr. 10. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
27%

ISTEN MENTS!!

Nekem "fajtiszta" magyar kell :P

15/l

2011. ápr. 10. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
39%
elozo: like
2011. ápr. 10. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 sylsyke válasza:

Nagyon sokféle ember van. A magyarban is van jó is meg rossz is és gondolom az arabban is. Ez nem fajtafüggő.

Azért mert nálatok lakik az anyukád arab barátja, az nem azt jelenti, hogy te mondod meg neki, mit hogy egyen. Ő ebben nőtt fel, hogy más az ízlésvilága. Gondolom neked sem tetszene, ha valaki megmondaná, hogy egyed azt az ételt, amit már kicsi korod óta megszoktál. Neked is tiszteletben kellene ezt tartani.

Te, aki nem ismeri az arabokat, egy emberről mintázod az összeset inkább ne általánosíts. A magyar férfiak között is találsz, sőt, rengeteg a tiszteletlen, a női nemet semmibe vevő, tisztelet a kivételnek. Ha pedig anyukád jól kijön az arab barátjával, fogadd el őket úgy ahogy vannak.

2011. júl. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!