Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyi idő után is szép lehet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi idő után is szép lehet? Bővebben lent

Figyelt kérdés

A barátommal 4 és fél éve vagyunk együtt szinte gyerekkori szerelem volt mind kettőnknek.3 év után szakított velem mert úgy érezte hogy nem szeret de aztán rájött hogy mégis...Volt utána egy időszak mikor nem mondta hogy szeret de mára már ez is megoldódott minden este lefekvés előtt mondja hogy szeretlek (és úgy ahogy a nők vágynak rá).

A probléma hogy rengeteget tanul a Műszaki Egyetemen és kevés időnk van egymásra azt várnám hogy próbáljon olyanokat csinálni hogy érezzem hogy szeret és ezt el is mondtam neki de azt mondta hogy nem tud új dolgokat kitalálni.

Egy ilyen szerelem lehet örökké tartó ami ilyen fiatalon kezdődött?

Mit kéne tenne hogy jó legyen és mindenki megkapja amire vágyik?


2011. ápr. 9. 16:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet-e örökké tartó, azt nem tudni. Én 25 éves vagyok, a párom 26, és 8 éve vagyunk együtt, pár éve együtt is élünk. Most mindketten azt érezzük, hogy együtt akarjuk leélni az életünket, babát is tervezünk, de hogy valóban együtt leszünk-e még 40-50 év múlva is, az a jövő titka. Van akinek bejön, van akinek nem (sajnos ez a többség). Mindenesetre én hiszem, hogy tarthat örökké. Egy párkapcsolatban nem lehet úgy élni, hogy mindig ott motoszkál bennünk a kérdés, vajon ő az igazi vagy sem, együtt éljük-e le az életünket? Hinni kell, hogy igen, és majd a sors eldönti.
2011. ápr. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, lehet örökké tartó. Azt javaslom döntsd el, hogy Te mit akarsz. Hosszú távú, örökké tartó kapcsolatot vagy szenvedélyeset? A kettő nem mindig működik együtt.

Hogy mit kéne tegyél? Szakíts vagy tűrj, azt hiszem ezt Te is tudod. Bármelyik mellett döntesz, kockázatot vállalsz, azt pedig határozottság nélkül nem lehet.

Remélem nem bántottalak meg, hasonló tapasztalatból szólok.

2011. ápr. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!