Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyi szép nő közül hogyan...

Ennyi szép nő közül hogyan lehet kitűnni?

Figyelt kérdés

sok szép nő van de úgy érzem kevés pasi jut erre a sok vonzó nőre. ezt a környezetemből mértem le, hogy a jobb pasik már foglaltak.

a kérdés, hogy ilyen sok jó nő közül, mi az a plusz amivel az ember még jobban magára vonhatja a férfiak figyelmét?


2011. júl. 26. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Igen, sajnos hiába van férfitöbblet 40 év alatt, mindig is sokkal több jó nő volta mint férfi.


Észrevételem, hogy kb. 26 éves korig minden jobb pasi foglalt, kivéve a "bibisek": pl. komolytalan, link, csúnya, nagyon félénk...


Mennyi idős vagy?

Ha huszonéveid elején, akkor elég csak csininek lenned (nem közönséges) és kedves, barátkozós, nyitott természetűnek.

Ha idősebb vagy, akkor inkább a komolyabb okosabb félénkebb srácokat célozd meg!Nem kell Bradpittnek lennie, ha pl. félénk, akkor még eltudod csábítani:) Vannak sajnos ilyen fiúk, és valóban ők azok, akik még jópasik, csak ezért "megmaradtak".

27L

2011. júl. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
22 vagyok.
2011. júl. 26. 14:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen pasikra gondolsz? ;-)
2011. júl. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tapasztalataim szerint a pasik szeretik a kicsit izgalmasabb, bevállalósabb csajokat, mármint akik benne vannak a lájtosabb kalandokban, mint pl. egy raftingtúra.

De a jó humor, egy kis önállóság és a saját egzisztencia (akár egy saját autó) is számíthat akár.

2011. júl. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 yuda ***** válasza:

Pasi vagyok, tehát remélem kompetens és elmondom nálam mi jön be :D

Abszolut tévedsz, legalábbis nálam nem jön be csupán a szép ábrázat, alak,- főleg, ha nincs olyan kisugárzása-és ez a lényeg- a kisugárzás- ez pedig adottság.

Nem kell tehát semmiben kitünnöd, szerintem rossz úton jársz, hanem elég ha felvállalod magad olyannak aki vagy és akinek ez bejön annak úgyis bejön, akinek nem, annak ha cigánykereket vetsz sem (bocs a romáktól :D.


Röviden tehát: nézhet ki valaki szupermodelként, akkor sem kellene ha ő fizetne (ez most komoly) ha nincs jó lelke. Ebben benne lehet a kedvesség, a humor..és mindenféle amit már felsoroltak, de olyan ember úgy sincs, akinek a kisugárzása mindenkire nézve vonzó, dehát nem is kell mindenkire nem? Elég egy is! :)


hibás úton jársz tehát több minden miatt:

1. mert szépséggel akarsz kitünni

2. a férfiaknak akarsz tetszeni, miért nem elég egy?

ez olyan cafkásan jön le, de lehet csak nekem...

2011. júl. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!