Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Ma elmentem az állatkertbe egy sráccal, elég jól éreztük magunkat, legalábbis én így éreztem, beszélgettünk hülyültünk egész du,aztán elváltunk, de olyan furcsa volt az elválás, olyan semmilyen... vagy nem tom... két puszi, és azt beszéltük meg h majd beszélünk... végül annyit írt ki face-re h du állatkert, hazafelé késés és sörözés

vélemény?


2011. ápr. 8. 23:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem találok rá szavakat!
2011. ápr. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
fura . lehet h nemszeretne veled következő fokra lépni
2011. ápr. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
valahogy nekem is ez az érzésem, csak nem értem, mivel egész du beszélgettünk elvoltunk...majd meglátjuk
2011. ápr. 8. 23:37
 4/7 anonim ***** válasza:

Naív lánykák... El akar bizonytalanítani/azt akarja h azt hidd h nem vagy fontos neki. Eredmény: Vonzódni fogsz hozzá.

Ha azt írta volna ki h "nagyon jó volt az állatkert, jövőhéten megismételjük", akkor azzal kimutatná a vonzalmát, ergó számodra nem lenne már annyira vonzó. Tudom ezt nem érted úgyse, de higyj nekem... 26F

2011. ápr. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha 13 éves vagy akkor örülj neki hogy nem csak megdugni akar, ha 20 akkor gond van
2011. ápr. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
próbálj rálérdezni vaggyis megkérdezni tőle h szeretne e veled még találkozni
2011. ápr. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
érteném én, ha pasiból lennék... meg hajlamos lennék a kombinálásra, de alapvetően egyenes embernek tartom magam, nem szeretem háromszor "körbejárni" a dolgokat... de köszönöm a talán "reménykeltő" kommentet :)
2011. ápr. 8. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!