Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik! Milyen a tökéletes nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Milyen a tökéletes nő?

Figyelt kérdés
Milyen egy igazi, tökéletes barátnő?
2011. ápr. 8. 13:15
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
najó, de mit kell tennie, hogyan kell viselkednie egy 100%ig jó barátnőnek? pl elengedhetetlenül fontos, hogy sütit süssön, főzzön a pasinak? vagy fontosabb az hogy egy szuper-sexbombázó legyen? adjatok ötleteket!
2011. ápr. 8. 13:32
 12/22 anonim ***** válasza:
Te szeretnél az lenni? Hány éves vagy?
2011. ápr. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Nemkell hogy bombázó legyen.De te is biztos hallotad hogy a férfi szívéhez a gyomrán át vezet az út.Szóval én biztos örülnék egy szorgos lánynak aki tud sütni :D
2011. ápr. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
21 éves lány vagyok, és a magabiztosságom jelenleg negatív értéket vesz fel. utálok veszekedni, mégis sikerül mindíg valamin összekapnom a párommal. feltételezem nem lehetek tökéletes barátnő, ha már a veszekedést sem tudom elkerülni.
2011. ápr. 8. 13:38
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy kapcsolatban elkerülhetetlenek a veszekedések. Persze módjával. Ez összecsiszolja a két embert. Találj ki új dolgokat, programokat, szex újítás stb. A sikerélmény meghozza az önbizalmadat.
2011. ápr. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
86%
Nekem pl. a legfontosabb a nőiesség. A legtöbben azt sem tudják, mi az, és aki nem tudja, annak sajnos nem lehet elmagyarázni. Látszik egy nő mozgásán, hallatszik a beszédén, érződik az illatán... Fontos, hogy szép, kedves arca legyen, és mindig mosolyogjon, legyen vidám. A hisztis, problémázós nőket senki nem szereti. Tudja, hogyan kell szeretni, és ne gondolja tökéletesnek magát. Most azt gondolhatnánk, ilyen nincs. Pedig van.
2011. ápr. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
És milyen újításokkal hozhatnám közelebb magamhoz? Lassan másfél éve vagyunk együtt, kifogyott az ötlettáram. És elég korlátoltak vagyunk pénzügyi téren, szóval még azt sem mondhatom, hogy pattanjunk autóba, és menjünk el messzire.. :(
2011. ápr. 8. 13:48
 18/22 anonim ***** válasza:
52%
Ne akarj mást lenni, mint aki vagy. Azzal csak önmagadnak teszel rosszat. Van úgy, hogy két ember nem illik össze, és ez csak másfél év után tudatosul bennük.
2011. ápr. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Ideális nő, akibe nem csak én vagyok szerelmes, hanem ő is belém.
2011. ápr. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

A 13:24-es eszmefuttatását azzal egészíteném ki, hogy

amellett, hogy nem rinyál örökké azzal, hogy vegyem el, előny, ha nem minden második mondata az, hogy gyereket akarok, tehát nem k.r át azzal, hogy szedi a fogamzásgátlót, közben pedig nem.

2011. ápr. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!